Uszkodził dwa samochody i uciekł z miejsca zdarzenia. Po zatrzymaniu 37-latek wydmuchał ponad dwa promile

6

Ponad dwa promile wydmuchał 37-letni mieszkaniec powiatu krapkowickiego, który wczoraj w godzinach wieczornych na parkingu supermarketu wjechał w dwa pojazdy.

Około godz. 21 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie parkingu przy supermarkecie w rejonie alei Jana Pawła II samochód osobowy z przyczepką uszkodził dwa pojazdy i oddalił się z miejsca zdarzenia.

– Policjanci ustalili markę samochodu oraz rozpoczęli poszukiwania. Pojazd został zatrzymany do kontroli na ulicy Sławięcickiej. W trakcie wykonywanych czynności, policjanci wyczuli woń alkoholu od kierowcy, 37-letniego mieszkańca powiatu krapkowickiego. Przeprowadzone badanie wykazało ponad dwa promile w jego organizmie. Dodatkowo policjanci ustalili, że pojazd nie miał aktualnych badań technicznych, a kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem – mówi nadkom. Magdalena Nakoneczna, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

6 KOMENTARZE

  1. Na trzeźwo branie państwa PiS jest NIEMOŻLIWE.
    Cza pić.
    Załapał się na stare mandaty.
    Wiedział co czyni !!!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj