Stanisław Piotrowicz zaatakowany przez opozycję. Awantura na spotkaniu z posłem PiS. WIDEO

49

Bardzo burzliwy przebieg miała dzisiejsza wizyta posła Prawa i Sprawiedliwości Stanisława Piotrowicza w Kędzierzynie-Koźlu. Zaczęło się od gwizdów, skończyło na awanturze podczas spotkania.

Poseł odwiedził Kędzierzyn-Koźle na zaproszenie senatora PiS Grzegorza Peczkisa. Otwarte dla mieszkańców spotkanie, w którym wzięła udział także posłanka PiS Katarzyna Czochara, zorganizowano w Domu Kultury „Chemik”.

Już na wejściu posła przywitała grupa około dziesięciu osób z gwizdkami i transparentem, które wraz z nim udały się do środka. W holu na posła oczekiwali dziennikarze. Miał odbyć się krótki miting, który jednak został zagłuszony przez protestujących. Kilkoro z nich wzięło udział także w samym spotkaniu. Miało ono spokojny przebieg do czasu pytań z sali. Emocje wybuchły, gdy jedna z kobiet z grupy demonstrantów zadała Piotrowiczowi pytania i najwyraźniej nie otrzymała satysfakcjonujących ją odpowiedzi. Zaczęło się przekrzykiwanie i zagłuszanie. Ostatecznie trzy kobiety opuściły salę, skandując przy tym „konstytucja”. Pozostała część spotkania przebiegła bez zakłóceń. Relacja wideo:

 

49 KOMENTARZE

 1. Zaatakowany? Kamieniem? Nie pytaniem, na które nie potrafił odpowiedzieć. Kto jest odpowiedzialny za ten nagłówek? Kim są ludzie krzyczący: Polska nie dla ciebie wobec pytającej?

 2. Niedorozwinięte baby wspierające komunistycznych agentów SB typu „Bolek” krzyczą precz z komuną! Schizofrenia? Paranoja? Psychoza?

 3. Przeurocze i subtelne panie (mężowie się pochowali). Tylko o co im chodzi tego nie wie nikt – ważne, że jest moc. Spektakl dosyć żałosny, marne aktorstwo i szybka ucieczka na z góry upatrzone pozycje ;) do domu na wsi i do sąsiadów. Życie toczy się dalej; pora ochłonąć.

   • To jednak tylko moja skromna ocena wydarzeń Pani Marto, a panie świadome obywatelki niepotrzebnie się tak napinają. Czy według Pani krzyk to najmocniejszy i jedynie słuszny argument. Krzyk dziecka przy narodzeniu można zrozumieć ale próżno szukać głębi myśli u wrzeszczącej kobiety. Koleżance pewnie przykro, że miała Pani wsparcie jedynie podczas odwrotu. Może faktycznie przesadziłem z tą subtelnością i charmem ale reszta się zgadza.

    • Nie krzyk jest istotny, bo leśne dziadki zagłuszały Panie. Ten jełop mówiący blablabla pod koniec materiału to kropla, która przelała naczynie. z głupkami się nie dyskutuje, bo sprowadzą cię do swojego poziomu i pokonają doświadczenie. Dlatego trzeba przerwać farsę.

 4. Szacun dla resztki myślących obywateli, dla tych kobiet na spotkaniu. Zawłaszczane przez pezetpeerowskich przechrztów państwo jest dziś bardzo słabe. Cieszę się, że klakierami na spotkaniu były osoby głównie w podeszłym wieku. Ich dni sa policzone, jak władza pis. Elektorat pis to dawni działacze pezetpeerowscy, zwłaszcza w tym postkomunistycznym mieście K-K. Piotrowicz- zero klasy,zero merytoryki, nie masz jaj gościu wcale. Z kaczorem w szpitalu jesteście pogubieni jak goryle we mgle. Poza tym popraw sobie sztuczną szczękę u dentysty bo seplenisz i nie otwierasz ust jak mówisz, co przekłada się na choojową jakość i tak marnego przekazu werbalnego.

 5. pan piotrowicz zaatakowany przez pytanie. brutalnie.
  + ma to akcent humorystyczny piotrowicz:”te zarzuty to są hasła bez pokrycia. tam nie ma żadnych konkretów.”
  (minutę wcześniej: „za sędzi przyłębskiej 6 spraw zostało rozpatrzonych w 2016r. a w analogicznym okresie za sędziego rzeplińskiego 24.”)

   • Jeśli już jesteśmy przy temacie nauczycieli… Proszę popatrzeć jak licznie było to grono reprezentowane podczas spotkania z Michnikiem w „Twierdzy”…

 6. W sumie oprócz wrzasków tzw opozycji i układnej gadki posła to zero informacji z tego wideo. No ale za to pokazano panią posłankę – nie dość, że się spóźniła to jeszcze się objadała.

  • Piotrowicz pieprzy lepiej niż Fidel Castro. 8godzin może tak pieprzyć o państwie prawa, jak Fidel o demokracji. A ten gość co szczekał pod koniec materiału to jest typowy wyborca pis, burak i prostak.

 7. Jeszcze trochę to zamoczyłbym nogi . Obficie pan Piotrowicz wciskał wodę . Przekaz tego pana nic konkretnego nie wniósł. Pan ten przyjechał do Kędzierzyna Koźla w którym to mieście mieszkają oświeceni „kumaci” ludzie . Ten pan to człowiek bez klasy , tamtej epoki . Na spotkanie przybyli ludzie z powodu 1- ciekawości 2- uwiedzenia swoich przynależności ( to znaczna mniejszość) 3 – liczna grupa ( do której ja się zaliczam) która wzmocniła niechęć do obecnej władzy. A teraz do tych co zrobili sobie foto z tym panem . Pierwsi dwaj to typowi karierowicze i malkontenci . I myśl jest jedna ” CHODŹCIE , WEŹMIEMY SIĘ , ZROBICIE” im się nic nie podoba , a chętnie ( nie znając na temacie ) robią zadymę . Jeden z nich ten trzeci to typowy NACJONALISTA . Jeżeli ktoś nie popiera jego myśli i tezy , to jest wróg i trzeba go wyeliminować . W tym człowieku jest wrodzony nacjonalizm . Zapomniał z jakiej ręki jadł , a teraz tą rękę odgryzł . W wokół niego są ludzie którzy nie potrafią samodzielnie myśleć , a są pod jego wpływem. Taki kierunek polityczny tego pana . Przypominają ze starego testamentu w dawnym Izraelu ZELOTÓW . To ugrupowanie polityczne z nikim nie współdziałali i byli przeciw wszystkim , a swoich przeciwników likwidowali . Takim przedstawicieli ZELOTÓW był BARABASZ . No właśnie taki jest te trzeci . Historia luybi się powtarzać.

  • „opozycja” to w dzisiejszej Polsce martwe słowo. to jest parodia opozycji(np kodziarze,maderowy puczysta Petru czy inne zandbergi)

   • Bardzo rzeczowe odpowiedzi pana Piotrowicza to znak firmowy waszej postpezetpeerowskiej bandy. Ale ty jesteś chyba młodym szczunem pan Piotr, sądząc po postach. Gomułka , Jaruzelski i Breżniew mogliby się uczyć od Piotrowicza, jak mówić, żeby nic nie mówić, tylko dzielić i jątrzyć. Cały pis to ruskie sługusy.

 8. Normalni mieszkańcy nie poszli na to spotkanie..haha n zdjęciu z Prokuratorem Piotrowiczem same znajome facjaty.. Ojjj internat żeglugi bis..panowie wychowawcy ;)

 9. Koderaści płaczą ,bo im koryto zabrali . Jak żyć ? Jak dla mnie to 8 lat rządów platfusów to o 8 za dużo . Chyba nie myślą ,że jak pokrzyczą to wrócą do władzy ? Nigdy więcej !

  • Sam pis sie wykończy. Już trochę nakradli, oddali państwowe pieniądze – nagrody dla nierobów- na kościół ( wielu kłamców jeszcze nie ) i rzucają koorwami w Jarka, bo im nie pasuje, że polityk ma być skromny. Macierewicz jest nikim w rządzie, a dalej ma limuzynę z kierowcą. Szydło – specjalistka od dialogu społecznego- nie była porozmawiać z niepełnosprawnymi w Sejmie. Fałsz i obłuda, świętokradztwo, że do komunii wszyscy przystępują. Duda w Ameryce nie wie co ma robić, Trump wolał spotkać się z prezydentem Uzbekistanu. Poseł kogut to w ogóle kwintesencja systemu i wartości pis w pigułce. Ale ludzie ich lubią, bo to takie same prostaki jak ich wyborcy. Prawa demokratyczne im niepotrzebne, związki,zrzeszenia- po co ?? Konstytucja ? Nie czytałam/em- powie pisiak. a w ogóle bla-bla-bla powie pisokatolik, reszta zarechocze jak półgłowki i jest ok. Poziom pis. Poniżej dna. Pani Czochara, co panią tak wyłaczyło z dyskusji, w co pani grała na tym tablecie ?

  • Twoja „wypowiedź” tylko potwierdza regułę, iż znak rozpoznawczy wielu osób związanych się z KODem, PO, Nowoczesną, Obywatelami RP i resztą tzw. totalnej opozycji to pełne agresji i prostactwa wypowiedzi (zarówno w internecie, jak i poza nim).

 10. Pytania z sali? Było tylko jedno. Potem była policja. Spotkanie bez zakłóceń i z brawkami. Polska staje się państwem policyjnym, pisowskim.

 11. Zaatakowany nie przez opozycję, a przez suwerena. Oczywiście jeśli atakiem można nazwać zadawanie pytań. Trzeba było zbierać pytania na kartkach, jak podczas innych spotkań, i odpowiadać tylko na wygodne, tj. od lepszego sortu.

Skomentuj