Sprawy w urzędzie miasta załatwiamy przez telefon, mail lub profil zaufany. Apel do mieszkańców

5

Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle apeluje, aby w celu zminimalizowania zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa mieszkańcy ograniczyli swoje wizyty w magistracie do niezbędnego minimum. Większość spraw można załatwić bez bezpośredniego kontaktu z urzędnikami i innymi petentami.

Osobiście magistrat należy odwiedzać wyłącznie w przypadkach pilnych, niecierpiących zwłoki. W takich przypadkach wskazane jest telefoniczne lub mejlowe uzgodnienie godziny spotkania i zakresu niezbędnych czynności z pracownikiem właściwej komórki organizacyjnej urzędu miasta.

Z każdą komórką UM możemy się skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, drogą telefoniczną lub listownie, korzystając z danych teleadresowych zamieszczonych na stronie internetowej urzędu:

http://www.kedzierzynkozle.pl/pl/baza-kontaktowa/wydzialy

Podstawowy kontakt do urzędu:
e-mail: kancelaria@kedzierzynkozle.pl
tel.: (+48) 77 40-50-311
fax: (+48) 77 40-50-385

Bez wychodzenia z domu założymy również profil zaufany. Kiedy już nasza tożsamość zostanie elektronicznie potwierdzona, możemy się poprzez system e-PUAP kontaktować z magistratem lub innymi instytucjami. Wysłane w ten sposób pismo ma taką samą moc jak dokument podpisany przez nas odręcznie i dostarczony do urzędu.

Więcej: https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany

Skrytka e-PUAP UM Kędzierzyn-Koźle: /26j4ef7pxh/kkmdok

Kasa w urzędzie miasta nie działa. Mieszkańcy mogą regulować swoje płatności na rzecz gminy za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub bezpłatnie w placówkach PKO BP SA O/Kędzierzyn-Koźle przy ul. Łukasiewicza i Wojska Polskiego.

5 KOMENTARZE

  1. A co z przekazywaniem wiadomości przez władze miasta.Gdzie Pani Prezydent.Żądamy od władz informacji o ilości osób z podejrzeniem, ilości osób poddanych kwarantannie.Chyba, że nas to nie dotyczy a Pani Prezydent jak nigdy zamilkła i nigdzie nie pozuje do zdjęć. Nawet jeżeli w KK nie ma powyższych przypadków codziennie powinniśmy otrzymywać rzetelne informacje

  2. A do kościoła staruszki , jak co dzień. Stuk, stuk .. biegną. Na ranną mszę i wieczorną.
    Jak poprosić, żeby np. słuchały mszy w radiu??

Skomentuj