Sprawdzian dla prawdziwych długodystansowców. Przez sześć godzin biegali po Parku Orderu Uśmiechu.

5

Przy tym wyczynie wymagający półmaraton przypomina niewinny jogging. Na starcie stanęli prawdziwi długodystansowcy. W Parku Orderu Uśmiechu rozgrany został bieg 6-godzinny. Zawodnicy nie zeszli z trasy przez aż 360 minut! Imprezę zorganizowaną przez Fabryka Aktywności XYZ swoim honorowym patronatem objęła Sabina Nowosielska prezydent miasta Kędzierzyn-Koźle.

5 KOMENTARZE

  1. Mogę coś dodać od siebie.Bieganie to niestety najszybsza droga do zwyrodnienia stawów.Najszybciej siadają kolana(przy osobach z nadwagą to za kilka lat będzie dramat)potem stawy biodrowe i tak do końca degradacja układu chodzącego.Do tego jeszcze kręgosłup.Organizowanie biegania po betonie,asfalcie nie jest propagowaniem zdrowia.W tej chwili wszyscy Ci biegacze mają ich tam endorfiny i medaliki po biegu,ale zmiany ww stawach następują powoli i gdy ból będzie już dokuczliwy na leczenie może być za późno.

  2. Jeszcze to jest park ale za niedługo na zlecenie UM Nowosielskiej zacznie się wycinka i będą „kwietne” łąki wymagające podlewania.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj