Sprawca uszkodzenia pojazdów zatrzymany. Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla wydmuchał ponad dwa promile

15

Uszkodził pięć zaparkowanych pojazdów, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Długo nie cieszył się jednak wolnością i został zatrzymany przez policjantów z Kędzierzyna-Koźla.

Przypomnijmy, niebezpieczna szarża osiedlową ulicą miała miejsce wczoraj po godzinie 22. Kierowca osobowej toyoty z impetem wjechał w jeden z zaparkowanych pojazdów, a następnie uszkodził jeszcze cztery inne auta. Po wszystkim oddalił się z miejsca zdarzenia (czytaj: Kierowca osobówki uszkodził pięć zaparkowanych pojazdów i zbiegł z miejsca zdarzenia).

Przybyli na miejsce policjanci ustalili personalia mężczyzny i rozpoczęli jego poszukiwania. Te nie trwały długo.– Kierowca został zatrzymany. Badanie wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Wyjaśniamy szczegółowe okoliczności zdarzenia – relacjonuje komisarz Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

 

15 KOMENTARZE

 1. Noooooo Ale to był podobno przestępca z LGBT. Czyli jest niewinny, bo oni mogą bezkarnie niszczyć czyjeś samochody😠

  Jak o tym dowie się Trzaskowski, to razem z całym EUROkołchozem dadzą do wiwatu tej policji z KK

   • To mają wspólnego, że w Warszawie jakiś „tęczowy” bezmózgowiec zniszczył samochód i za ten bohaterski wyczyn sąd przyznał mu 2 miesiące odsiadki. 👍Gdy policja chciała go odstawić do pierdelka, to nie dosyć że podobne bezmózgowce (broniąc PObratymca) uszkodzili samochód policyjny, a i Trzaskowski wystawił się za tym szlachetnym😉 przestepcą
    bezmózgowcem. Tak samo jakaś gruba fisza z EUROkołchozu uznała, że łapanie przestępców z wyrokami – jest gnębieniem mniejszości seksualnej

  • „niuniek” ma 100% racji.
   To co się dzieje z niejakim/ą Margot jest dokładnie tym co może się zdarzyć u nas.
   O ile sprawca zadeklaruje, że należy do LGBT.

  • niuniek, to taki wacek, tylko naciągnięty. Na tym kończy się rozmowa z niuńkiem, no bo jak tu rozmawiać z jakimś członkiem.

 2. Problem z polskim prawem polega na tym, że sąd z urzędu nie nakaże sprawcy naprawienia wyrządzonych szkód właścicielom uszkodzonych pojazdów.
  Sąd wyznaczy karę – pewnie kilka m-cy więzienia i tyle.
  Poszkodowani natomiast będą musieli zakładać sprawy cywilne lub skorzystać ze swoich ubezpieczeń.

Skomentuj