Spotkanie z makijażystką, brafitterką i mnóstwo niespodzianek. Studio Figura rozdaje zabiegi i zaprasza na Dni Otwarte

0

Likwidacja cellulitu, wymodelowanie sylwetki, spadek masy ciała i spłycenie zmarszczek. To tylko niektóre korzyści, które można uzyskać szybko i bez większego wysiłku dzięki zabiegom wykonywanym w Studio Figura w Kędzierzynie-Koźlu.

– W dniach 11-12 września w salonie przy ul. Wojska Polskiego 1 odbywać się będą dni otwarte. Na wszystkie Panie które odwiedzą tego dnia Studio Figura, czeka catering i mnóstwo atrakcji – zapowiada Katarzyna Konieczny, właścicielka firmy.

Przede wszystkim można będzie skorzystać bezpłatnie z konsultacji oraz z dwóch wyjątkowych stacji treningowych, które znajdują się w Studio Figura. Wśród uczestniczek zostaną także rozlosowane cenne nagrody w postaci zaproszeń na zabiegi. Studio Figura to miejsce tylko dla Pań i w związku z tym podczas dni otwartych na kobiety będzie czekać sporo dodatkowych atrakcji.

O godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie z przedstawicielką firmy Mary Kay – Klaudią Moj. Na panie będzie czekał luksusowy zabieg pielęgnacyjny „satynowe dłonie”. Konsultantka wytłumaczy właściwą klasyfikację rodzaju skóry oraz zaproponuje indywidualny dobór linii pielęgnacyjnej do jej potrzeb. Pielęgnacja twarzy selektywnymi kosmetykami oraz profesjonalny dobór podkładu i pudru mineralnego – to kolejne tematy, które poruszane będą podczas Dni Otwartych w Studio Figura.

Porad dotyczących właściwego doboru bielizny będzie udzielać profesjonalna brafitterka z salonu Bralicja. Oprócz poznania tajników doboru bielizny podczas spotkania będzie można również skorzystać ze specjalnych rabatów na zakup m.in. biustonoszy sportowych.

Panie na pewno ucieszy też możliwość spotkania z makijażystką z „Makijażowych Historii”. Temat makijażu i możliwości przedłużenia jego trwałości w trakcie dnia na pewno spotka się ze sporym zainteresowaniem.

Swoje stoisko będzie miała też firma oferująca kolekcje biżuterii ślubnej a cały plan Dni Otwartych można znaleźć na Facebooku: https://m.facebook.com/events/416868942281508?__mref=mb

Organizatorzy zapraszają do kontaktu telefonicznego oraz do zapisów ponieważ liczba miejsc w trakcie trwania dni otwartych jest ograniczona.

Akcja promocyjna będzie świetną okazją do zapoznania się z ofertą Studio Figura a więcej informacji temat tej firmy uzyskacie tu: KLIKNIJ

https://kk24.pl/odmladzaja-odchudzaja-i-modeluja-cialo-poznajcie-studio-figura-z-kedzierzyna-kozla-i-ich-specjalne-stacje-treningowe/

Studio FIGURA
Ul. Wojska Polskiego 1
Kędzierzyn-Koźle
Tel. 502225463

Godziny otwarcia: 08:00 – 21:00

studiofigura.com.pl

Facebook

Materiał promocyjny

Skomentuj