Spotkanie z dziennikarzem i publicystą Wojciechem Sumlińskim w kinie Chemik

6

W środę o godzinie 18 w kinie Chemik odbędzie się spotkanie z Wojciechem Sumlińskim. Dziennikarz i publicysta opowie o książce „To tylko mafia. Historia nieprawdopodobnie prawdziwa i gorsza niż samo piekło”, której jest współautorem.

Wojciech Sumliński jest jednym z najbardziej znanych dziennikarzy śledczych w Polsce. Pracował w takich tytułach jak „Wprost”, „Gazeta Polska” czy „Życie”, prowadził też program „Oblicza prawdy” emitowany w TVP.

„To tylko mafia” jest dziełem Wojciecha Sumlińskiego, byłego majora Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Tomasza Budzyńskiego oraz… Jarosława Sokołowskiego ps. Masa – byłego członka grupy pruszkowskiej, obecnie świadka koronnego. W książce znaleźć można informacje o najważniejszych polskich politykach i służbach specjalnych.

Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim rozpocznie się o godzinie 18 w sali kina Chemik przy alei Jana Pawła II 27. Organizatorami są Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle oraz Chemik Kędzierzyn-Koźle.

6 KOMENTARZE

  1. Jak zwykle informacja podana po fakcie lub Tak późno, że brak czasu na reakcję. Chyba że specjalnie nie informujecie o pewnych wydarzeniach. Kk24 filar obecnej ‚władzy’ ;-)

  2. Co ma wspólnego półtora godzinny ślinotok tego pana z patriotyzmem, naprawdę nie wiem !!!!
    Mocherom jego monolog zapewne się podobał, bo dołożył prezydentowi Komorowskiemu, premierowi Tuskowi, minstrowi Geremkowi, który lubił qr.., no i Ruskim. Bo zdaniem p. dziennikarza oni są największymi winowajcami tego co od 1981 d0 2018 roku w naszym pięknym kraju dzieje. Tego, że kornik drukarz zjada puszczę, Beata Szydło przyznaje sobie i całej rzeszy ministrów kilku dziecięco tysięczne nagrody, Szyszko ma w du…nakzay UE, a dawni BOR-owcy (tym razem już pod inna nazwą) w dalszym ciągu rozwalają rządowe limuzyny.
    Niech Stowarzyszenie Patriotyczne organizuje więcej spotkań z tego typu osobnikami, a całkowicie zniechęci do siebie mieszkańców miasta.

  3. Jorgus ty pewnie z mniejszości niemieckiej.. Sorry ale nie sprzedamy ci naszej polski i w szkołach dalej będzie język polski… No przykro mi.. Nie podoba się to do urn wyborczych..

    • Rozliczymy obecną patologię rządzących. Odstawimy ich od koryta i prób zawłaszczania państwa i prawa. A krzykacz Sumliński, który żeruje na naiwności moherów i młodych gniewnych kibiców wyklętych, jeżeli w Polsce jest mafia, powinien nie wychodzić z domu. Jego schizopoglądy kwalifikują się do stałego pobytu w miejscu odosobnionym. Bo jeszcze mafia go dorwie… Kiedy zaprosicie kibole autora książki o tajemnicach Macierewicza? To dopiero tajemnicza postać…

Skomentuj