Spotkanie świąteczne na 200 osób w Cisowej. Mieszkańcy chcieli spędzić czas razem

0

Urokliwe aniołki, zamyśleni wędrowcy i przebiegły złodziej to tylko niektórzy bohaterowie, w rolę których wcieliły się dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Cisowej podczas tegorocznych Jasełek. Było wesoło, sentymentalnie i co najważniejsze, bardzo świątecznie, a wszystko uwieńczone wspólną Wigilią.

To już tradycja, że w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Cisowej odbywają się Jasełka i Wigilia. Co roku w uroczystościach bierze udział coraz więcej osób. Podczas tegorocznej Wigilii do wspólnego stołu zasiadło ponad 200 osób w tym m.in. uczniowie, przedszkolaki, nauczyciele, przedstawiciele rady rodziców i wielu zaproszonych gości.

– To bardzo dużo, ale my nie boimy się wyzwań. Cieszymy się, że tak wielu chce wspólnie z nami przeżywać te wyjątkowe chwile. Wszystko dzięki inicjatywie i ciężkiej pracy rady rodziców – mówi Tomasz Radłowski, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Cisowej.

Uczniowie szkoły i przedszkolaki podczas Jasełek wykazały się nie tylko talentem aktorskim, ale również muzycznym, tanecznym, a momentami nawet komediowym, bo z uroczych potyczek wychodziły z uśmiechem.

Skomentuj