Spotkanie na temat możliwości pozyskania funduszy europejskich w Kędzierzyńsko-Kozielskim Parku Przemysłowym

4

16 marca w Kędzierzyńsko-Kozielskim Parku Przemysłowym odbędzie się spotkanie w sprawie możliwości pozyskania funduszy europejskich. Udział jest bezpłatny.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11 w Kędzierzyńsko-Kozielskim Parku przemysłowym przy ul. Wojska Polskiego 16F w KędzierzynieKoźlu. Potwierdzenie udziału: biuro@oig.opole.pl , oig@oig.opole.pl tel.: 77 441 76 69 600 433 458. Szczegóły na poniższym plakacie.

4 KOMENTARZE

 1. No, ja bym chciał jakąś kasę tak paręset tysi dostanę ? Wystarczy że tu mieszkam w tym dziadostwie jako rekompensatę. Czy Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy da mi ta forsę ?

  • Teoretycznie masz rację @X 😕
   Bo powinno się płacić tubylcom jakieś „szkodliwe”, że mieszkają w takim dziadostwie zarządzanym przez ukochaną WŁADZUNIĘ 😉

   Ale nie spodziewaj się żadnej forsy od KKP Przemysłowego😆

   Gdyż one nie są od rozdawania😜
   Ale od brania, zarządzania i dojenia 😎

  • Jak dziadowstwo to ” spieprzaj stąd dziadu” lub zajmij się produkcją cepów i innych prymitywnych narzędzi, a pieniądze, które dostaniesz, przeznacz na swój rozwój umysłowy.

 2. Cepa już mamy nie trzeba go szukać jest nim podpisujący sie kos. Gratulacje. No cóż w porównaniu do ciebie mam umysł rozwinięty.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj