Sportowy Fit Day i festyn rodzinny. Aktywna zabawa z kozielskim salonem Skody. ZDJĘCIA

0

Fit Day rozpoczął się pod Domem Kultury Koźle od startu biegaczy na pięciokilometrowej trasie. Następnie na uczestników czekały aż cztery trasy rajdu rowerowego. W międzyczasie przez cały dzień na gości w salonie Skody przy ulicy Chrobrego czekało mnóstwo atrakcji, odbyły się pokazy zapasów, pilates, a każdy, kto tylko miał chęć, mógł wziąć udział w treningu fitness. Dużym zainteresowaniem cieszyły się porady udzielane przez dietetyka oraz trenera personalnego.

W godzinach popołudniowych rozpoczął się długo wyczekiwany, w szczególności przez najmłodszych, festyn rodzinny. Dzieci mogły skorzystać z dmuchańców, malowania twarzy oraz wielu ciekawych gier i konkursów. Dorośli miło spędzali czas przy grillu i food truckach. Z kolei panowie z chęcią rywalizowali w konkursie „jazdy na kropelkę”, mogąc sprawdzić swoją umiejętność ekologicznej jazdy samochodem.

Pracownicy Salonu Skody zorganizowali przy okazji imprezy kiermasz pysznych ciast oraz loterię  z nagrodami, z których dochód przekażą na rzecz kolegi z salonu z Nysy chorego na białaczkę.

Skomentuj