Sportowa sobota w sławięcickim parku. Za nami II Przystanek Forma. FOTOREPORTAŻ

1

Miejski Zakład Komunikacyjny wraz z Zespołem Szkół nr 3 już po raz drugi zorganizował imprezę pn. „Przystanek Forma”. Do rywalizacji w biegu głównym na dystansie 5 kilometrów stanęło kilkadziesiąt osób.

Impreza rozpoczęła się od zawodów dla najmłodszych, którzy rywalizowali na różnych dystansach, w zależności od kategorii wiekowej. O godzinie 13 na trasę wystartowali uczestnicy biegu głównego na dystansie 5 km oraz zawodów nordic walking na dystansie o połowę krótszym.

Zwycięzcą zawodów został Arkadiusz Ossowski z Głogówka, który potrzebował 18 minut i 20 sekund, aby pokonać dwa okrążenia po 2,5 km każde. Drugi był Dawid Furman z Błażejowic (19:20), a trzeci Aleksander Frank z Reńskiej Wsi (20:09). Wśród pań zwyciężyła Elżbieta Przybył z Radzionkowa (23:25), która wyprzedziła Martę Krawczyk z Zawadzkiego (24:52) i Iwonę Tarasiewicz z Kędzierzyna-Koźla (25:37). Wśród uczestników biegu znalazła się prezydent miasta Sabina Nowosielska oraz silna reprezentacja Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

1 KOMENTARZ

Skomentuj