Spoglądają wgłąb siebie i tworzą niezwykłe fotografie. Wernisaż wystawy uczniów Zespołu Szkół nr 3

2

W Galerii Sztuk Wszelakich Domu Kultury „Chemik” odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac uczniów Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Sławięcicach w ramach projektu „W głąb siebie”.

Uczniowie klas technik fotografii i multimediów przez cały rok pracowali nad fotografiami, które finalnie zostały zaprezentowane podczas wernisażu wystawy noszącej tytuł „W głąb siebie”. To już druga wystawa zdolnych uczniów szkoły.

Już drugi raz prezentujemy pracę naszych uczniów. Trzy nauczycielki z mojej szkoły zobaczyły pasje i potencjał młodzieży. Uczniowie w nieco inny sposób pokazują codzienne sprawy i dzięki temu możemy zobaczyć świat z ich perspektywy – mówi Adam Kania, dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Sławięcicach.

To wystawa objazdowa, część tych prac pochodzi z restauracji, ostatnio wystawialiśmy je w bistro „Czarno na białym”. Ekspozycja się zmienia, praktycznie co miesiąc są nowe fotografie. Wystawa będzie jeździła po całym mieście, zaczynamy w Miejskim Ośrodku Kultury, następnie zaprezentujemy prace na kozielskim rynku i będziemy się starać, aby znalazła się w Muzeum Ziemi Kozielskiej – mówi Agnieszka Majewska, nauczyciel przedmiotów zawodowych, fotograficznych w Zespole Szkół nr 3.

2 KOMENTARZE

    • Dla świętego spokoju napisali: Spoglądają wgłąb siebie i „W głąb siebie”.
      Zawsze to tylko połowa z błędem.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj