Spędź Sylwestra w kinie. Helios zaprasza na dwa zestawy nocnych maratonów filmowych

0

Jak co roku kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zorganizuje filmowe maratony w noc sylwestrową. Do wyboru są dwa zestawy filmów.

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd polskiego oraz światowego kina. W zestawie pierwszym, udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska oraz Weronika Książkiewicz, których zobaczymy w przedpremierowym pokazie filmu „Mayday”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą już Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok i Natalia Szroeder, w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

W zestawie drugim na naszych ekranach zagoszczą Charlize Theron, Nicole Kidman oraz Margot Robbie w przedpremierowym filmie „Gorący temat”. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmie niesamowita Renée Zellweger w porywającej roli „Judy”. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie. Wszystko to oczywiście w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie nowego, 2020 Roku! O północy toast noworoczny z lampką szampana!

Start: 31.12.2019. godz. 21.45
Zagramy:

Zestaw1:
· Mayday (Przedpremierowo!)
· Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (Przedpremierowo!)

Zestaw2:
· Gorący temat (Przedpremierowo!)
· Judy (Przedpremierowo!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Skomentuj