Spada zdawalność egzaminów na prawo jazdy w Kędzierzynie-Koźlu. Nowy ranking szkół z powiatu

4

13 szkół nauki jazdy z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego znalazło się w najnowszym zestawieniu zdawalności na prawo jazdy. Z danych udostępnionych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Opolu wynika, że zdawalność w oddziale terenowym w Kędzierzynie-Koźlu jest niższa niż w roku 2021.

W pierwszym półroczu 2021 roku w oddziale terenowym na osiedlu Azoty przeprowadzono 2206 egzaminów praktycznych dla kursantów ubiegających się o prawo jazdy kategorii B i 3802 egzaminy teoretyczne. Zarówno wyniki uzyskiwane w sali egzaminacyjnej, jak i podczas egzaminu praktycznego są niższe niż w roku 2021. W przypadku egzaminu teoretycznego zdawalność wyniosła 45 proc., natomiast średnia zdawalność egzaminu praktycznego to tylko 29,3 proc.

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu udostępniło też dane dotyczące wyników uzyskiwanych przez kursantów przygotowujących się do egzaminu w szkołach nauki jazdy z naszego powiatu. Oto zestawienie za pierwsze półrocze 2022 roku:

UWAGA, KOLEJNOŚĆ NIE ZALEŻY OD WYNIKÓW ZDAWALNOŚCI. DECYDUJE NUMER OSK!

4 KOMENTARZE

  1. To by się pokrywało ze słowami Prezesa, że młodzież trudno oderwać od smartfona, co w konsekwencji daje redukcję potencjału intelektualnego. Zapowiedział, że będą akcje odrywania od tego nałogu, jest więc szansa, że młodzież zmądrzeje.

    Do tego minister Ciemnoty Narodowej wprowadza nowe podręczniki, więc edukacja będzie się miała dużo lepiej, młodzież porzuci swe nałogi w pozycji embrionalnej oddając się wreszcie lekturze najcenniejszej wiedzy książkowej. W tym bym upatrywał przyszłości narodu i ojczyzny Polaków, by boomersi mieli swe emerytury.

  2. Rosnie nam pokolenie mlodziezy Bez zasad , odpowiedzialnosci , swiadomosci, niedouczenia, jest naprawde zle, w tym wszystkim jest tez wina ministrow czyli pseudo-pedagogow, kadry edukujacej Przyszly takie czasy ze nad wyksztalceniem goruje interes partyjny, to tworzy z mlodych pokolen ANALFABETOW, w sferach rzadzacych tez!! Narod ciemny ,zawsze bedzie posluszny!

  3. I bardzo dobrze!!! Im dłużej i drożej będą jeździć pod okiem instruktora, tym większej wprawy i wiedzy wchłoną wraz z doświadczeniem a to sprawi że w sytuacjach zagrożenia czy stresu nie będą puszczać kierownicy i zasłaniać oczy tylko używać mózgu i wychodzić z opresji obronną ręką.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj