Solidarni z Ukrainą. W kinie Twierdza odbył się koncert integracyjny „My z wami”. ZDJĘCIA

11

„My z wami” – pod takim hasłem w kozielskim kinie Twierdza zorganizowano koncert integracyjny, w którym wzięły udział polskie i ukraińskie rodziny.

W koncercie udział wzięli Zespół Pieśni i Tańca Komes, Stowarzyszenie CEM K-Kwarta, Studio Piosenki MOK, a także artyści z Ukrainy. Wydarzenie miało na celu integrację i adaptację społeczności ukraińskiej w lokalnej społeczności.

11 KOMENTARZE

  1. Ciekawe jak długo ? Bieda do Polski zbliża się powolnymi krokami. Jak my nie będziemy mieli to czym się podzielimy ? To będzie również egzamin dla Naszego społeczeństwa.. Czy wzajemnie sobie pomożemy tak samo jak gościom z za wschodniej granicy ? Sami goście wyemigrują stąd jak już zacznie się tu bieda. Sama U.E. pokaże swe prawdziwe oblicze wobec Polski nie wspierając Polski.

    • A jakie oblicze POkazuje PoOska pod rządami PiS, sama przecież nie chce pieniędzy UE, nawet nie zwróciła się z wnioskami, zresztą kto by je POtrafił naPiSać !

      • Jak zwykle bredzisz coś po bełcie… Wytrzeźwiej nim coś napiszesz. Aha skończ uprawiać politykę bo ani PIS ani PO bo to jedno g**no. Coś tam naoglądasz się TV podczas libacji i teraz ci się merda.

  2. z okazji Dnia zwycięstwa życzę Ukraińcom, żeby skutecznie przepędzili ruską hołotę, wrócili odbudowywać swoją ojczyznę i żeby pamięć o altruizmie znacznej części Polaków nie umarła razem z Zełeńskim

    • Pamięć o altruizmie znacznej części Polaków im szybko minie. Bo to jest z poczucia winy za wieki wyzyskiwania i nękania biednych Ukraińców przez Lachów. Zgodnie z banderowską wykładnią.

Skomentuj