Śmigłowiec medyczny lądował na alei Lisa. Akcja służb ratunkowych na osiedlu Piastów

9

W piątek po godzinie 11 służby ratunkowe odebrały wezwanie do jednego z bloków znajdujących się w rejonie ulicy Łokietka na osiedlu Piastów Kędzierzynie-Koźlu. Śmigłowiec medyczny lądował na alei Lisa.

Pomocy potrzebowała kobieta. Istniało podejrzenie udaru. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec prawdopodobnie z braku dostępnej karetki. Miejsce lądowanie zabezpieczyli strażacy. Do czasu zakończenia działań fragment alei Lisa jest wyłączony z ruchu. Pacjentka zostanie zabrana do szpitala.

 

9 KOMENTARZE

 1. A gawiedź stojąca w około już krzyczała: koronawirus! Najlepsze było to, że ci co najgłośniej gadali to stali w odstępach pół metra. Powinna ich straż pożarna szlauchem rozgonić.

 2. Hm. Nie żebym szukał drugiego dna newsa, czy innej sensacji, ale: do jednego „podejrzenia udaru”, ściągnięto tyle formacji róznych służb mundurowych, że tylu ich „w kupie” nie widziaem. Zabezpieczali wszystko co tylko się dało. Nawet wiewiórki nie przepuścili z orzeszkiem w łapkach.Tak sprawnie wszystko poszło i to w tak krótkim czasie?
  Nie lepiej napisać, że były to ćwiczenia?

  • Teraz masa ich łazi, jedni rozeszli się w park a inni w drugą stronę. Była akcja to się zlecieli. Trzeba było zabezpieczyć miejsce dla helikoptera bo droga dosyć często uczęszczana a ludziska jak głupie by najchętniej weszły pod helikopter. Nawet wirus ich nie odstrasza.

  • Weź się odcyntol od dziadzi. Na rowerku sobie pykał,pyk pyk pyk po ścieżce rowerowej. Ścieżka rowerowa,tak jak i leżący obok niej chodnik, nie były zamknięte dla ruchu.
   Mógł więc sobie pykać i nie martwić się o swoje prawie 90 lat, ta jak ty się o nie martwisz.
   No chyba że masz awersję do dziadków i najchętniej rzucił byś ich na pożarcie koronowirusa, mając nadzieję że to oszczędzi Twoje nędzne życie.

Skomentuj