Śmiertelny wypadek na ulicy Szpaków. Samochód potrącił rowerzystę. ZDJĘCIA

5

We wtorek, przed godziną 15.30 służby ratunkowe zostały wezwane do Miejsca Kłodnickiego. Na ulicy Szpaków mężczyzna wyjeżdżający rowerem z własnej posesji został potrącony przez samochód osobowy.

Rowerzysta doznał bardzo poważnych obrażeń. Przez kilkadziesiąt minut trwała jego reanimacja, jednak nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych. Zmarły to starszy mężczyzna mieszkający w Miejscu Kłodnickim.

Rowerzysta wyjeżdżał z własnej posesji, gdy jadący z kierunku Sławięcic samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu, otarł się o drzewo, a następnie z impetem potrącił mężczyznę. Za kierownicą osobówki na kędzierzyńskich tablicach rejestracyjnych siedział młody mężczyzna.

Aktualnie droga jest całkowicie zablokowana.

5 KOMENTARZE

  1. No to mamy pierwszą ofiarę przeciągającego się w nieskończoność remontu drogi w Cisowej.Miejmy nadzieję że Prokuratura zajmie się tą sprawą

  2. Jechałem od strony Sławięcic, jednak wypadek wymusił, że jechałem objazdem polną drogą pod lasem.
    Będąc na wysokości bramy cmentarnej w Cisowej przewraca się tuż przed moim autem starsza kobieta z rowerem… samochód zatrzymałem przed nią…co się dzieje?…kilometr wcześniej zginął mężczyzna jadący rowerem.

  3. W calym Miejscu Klodnickim obowiazuje ograniczenie do 40km/h a czasami samochody pedza tam jak na torze wyscigowym. Oto tego tragiczny skutek.

  4. „samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu, otarł się o drzewo, a następnie z impetem potrącił mężczyznę’ – kierowca pisał smsa?

Skomentuj