Śmiertelny wypadek na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Zginął motocyklista. Droga częściowo zablokowana

16

W niedzielę około godz. 15 doszło do śmiertelnego wypadku na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla w rejonie ronda w Reńskiej Wsi.

Niestety, mimo prowadzonej reanimacji mężczyzny w średnim wieku nie udało się uratować. Motocyklista prawdopodobnie nie wyhamował przed rondem.

Pas drogi z Koźla w kierunku Kędzierzyna jest całkowicie zablokowany. Taka sytuacja może potrwać nawet kilka godzin.

Na miejscu jest prokurator. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Aktualizacja, godz. 17.50: oba pasy obwodnicy są ponownie przejezdne.

16 KOMENTARZE

 1. Ile razy pisałem, że na obwodnicy motocykliści robią co chcą bo jest tu chroniczny brak milicji ?!
  Awanse, dyplomy i medaliki…

  milicjanty

 2. Widocznie za dużo patrzył w lusterka, bo jak wiadomo motocykle są wszędzie i zapomniał że przed sobą też trzeba ogarniać…

  • Rondo nie jest w lesie. Nie pojawia się nagle za zakrętem. Są znaki, najpierw 70, potem 50, rondo widać z daleka. Z jaką prędkością trzeba jechać żeby przed nim nie wyhamować? Albo samobójca albo selekcja naturalna. Motor bardzo szybko weryfikuje inteligencje i poziom wyobraźni…

 3. Szkoda człowieka.

  Ale ten wypadek tylko dowodzi , że przy zablokowanym rondzie setki, jeżeli nie tysiące samochodów aby dostać się z Koźla do Kędzierzyna, MUSIAŁY jechać albo przez Cisek, albo przez Krapkowice ?

  Należą się gratulacje władzom miasta za tak „PIĘKNIE” rozwiązania tymczasowej przeprawy mostowej z powodu remontu mostu w Kłodnicy. ???????

  W końcu tymczasowo można se POjeździć przez Cisek czy Krapkowice?

 4. Całe szczęście w tym nieszczęściu że taki wypadek wydarzył się w niedzielę bo w innym przypadku całe miasto by stanęło w jednym wielkim korku, to jeszcze raz pokazuje absurd rozwiązań komunikacyjnych w mieście niemożliwości. Katastrofa, jeszcze raz zwracam się do władz miasta i powiatu przestańcie pieprzyc głupoty i uruchomię jak najszybciej łącznik między zabiencem i kuzniczkami a mieszkańcy niech sobie protestują, ja też bym chciał żeby tiry nie jeździły przez Kłodnicka ale nie mam na to żadnego wpływu. Czekam na natychmiastową reakcję władz i mogę załatwić firmę która w tydzień zrobi drogę dla dobra wszystkich mieszkańców miasta.

  • Obajtek z PiS ten co nazywał chlebodawcę wuja brudną **** z pewnością jest w stanie coś „załatwić”, to jest człowiek dotknięty przez Boga, a tak opowiedział o nim Prezes, sam słyszałem a nie widziałem, a ci co nie widzieli a uwierzyli są …
   Po remoncie dalej będziesz jęczał starą śpiewkę?

   Czy miasto planuje uruchomienie PROMU ? A może Antoni M. i Błaszczak są w stanie zapewnić wojska inżynieryjne do zainstalowania przeprawy dla Realisty?

 5. Mam nadzieję że Rychu, taki lepszy Ryszard to nie żaden mój znajomy ukryty pod tym nickiem.
  Człowiek jest poważnie opóźniony,np.temat o zarybianiu akwenów a Rychu na temat PIS i innych politycznych pierdołach.Przykład jak internet i media potrafią zlasować mózg.

Skomentuj