Śmiertelnie groźne dopalacze w naszej części regionu? Dwóch mężczyzn nie żyje

0
Ilustracja/archiwum

Zażycie dopalaczy mogło się przyczynić do śmierci dwóch młodych mężczyzn w powiecie strzeleckim. Trzeci z objawami zatrucia trafił do szpitala.

Do czarnej serii doszło w trakcie ostatniego weekendu. Najpierw w sobotę po godz. 21 policja w Strzelcach Opolskich została powiadomiona o śmierci 20-letniego mężczyzny. Kilka godzin później, nad ranem w niedzielę, mundurowi otrzymali informację o zgonie 18-latka. Do obu zdarzeń doszło na terenie powiatu strzeleckiego, jednak mężczyźni są z różnych miejscowości. To nie koniec. W niedzielę do szpitala w Strzelcach Opolskich trafił 25-letni mężczyzna zatruty nieznanymi substancjami.

Jak na razie oficjalnie policja nie potwierdza, że te przypadki coś łączy, nie wyklucza jednak, że do zatruć doszło na skutek zatrucia dopalaczami lub innymi substancjami psychoaktywnymi. Jak podało radio RMF, mężczyźni prawdopodobnie zaopatrzyli się w tym samym źródle. Jeden ze zmarłych miał przy sobie woreczki z nieznaną substancją. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, mężczyźni nie znali się.

Skomentuj