Słodkie zakończenie kampanii wyborczej. Beniamin Godyla rozmawiał z mieszkańcami i częstował kołoczem

5

Dzisiaj na ul. Wojska Polskiego mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla mogli spotkać się z Beniaminem Godylą. To kolejne miejsce na mapie województwa, które w ostatnim czasie w ramach działań kampanijnych odwiedził kandydat na senatora w tegorocznych wyborach parlamentarnych.

– Ostatnie dni są bardzo pracowite. Przez cały miesiąc spotykałem się z mieszkańcami. Dzisiaj z samego rana odwiedziliśmy Olesno, a w poprzednich dniach byliśmy na podobnych spotkaniach w Głubczycach i w Strzelcach Opolskich. Kędzierzynie-Koźle jako największe miasto w moim okręgu wyborczym postawiliśmy odwiedzić po raz kolejny na zakończenie kampanii wyborczej – mówi Beniamin Godyla.

Beniamin Godyla jest m.in. właścicielem sieci kilkunastu cukierni z których trzy znajdują się na terenie naszego miasta. Na Opolszczyźnie cukiernie Godyla słyną z regionalnego kołocza śląskiego, którego goście mogli dzisiaj bezpłatnie skosztować. Przy cieście i kawie mieszkańcy rozmawiali z kandydatem na senatora o tematach społeczno-gospodarczych dotyczących zarówno miasta jak i całego kraju.

– Mieszkańcy zgłosili mi dzisiaj wiele swoich problemów. Apelowali, aby podejmować działania na rzecz walki o czystsze powietrze oraz aby starać się o poprawę sytuacji w służbie zdrowia. Złożyłem deklarację, że jeśli mieszkańcy udzielą mi kredytu zaufania w wyborach, to jako senator podejmę szereg inicjatyw aby próbować zmienić tą sytuację na lepsze – zapewnia Beniamin Godyla.

Poparcia Beniaminowi Godyli podczas spotkania udzieliła po raz kolejny prezydent miasta Sabina Nowosielska oraz Brygida Kolenda Łabuś. Beniamin Godyla ubiega się o mandat senatora w okręgu nr 53 obejmującym powiaty: Kędzierzyn-Koźle, Głubczyce, Strzelce Opolskie, Olesko, Krapkowice. Startuje z list Koalicji Obywatelskiej jako kandydat niezależny, ponieważ nie jest członkiem żadnej partii politycznej.

5 KOMENTARZE

Skomentuj