Śledztwo po wypadku na ulicy Mostowej. Zginęła 46-letnia mieszkanka naszego powiatu

6

Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku, do którego doszło w poniedziałek około godz. 23 na ulicy Mostowej.

Około godz. 23 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku z udziałem busa oraz pieszej. Na miejsce skierowano wszystkie służby. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 46-letnia kobieta z nieznanych przyczyn weszła na jezdnię. Doszło do potrącenia przez busa marki Opel, którym podróżowała mieszkanka powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Kierująca była trzeźwa.

Pomimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, 46-letnia mieszkanka naszego powiatu zginęła. W trakcie prowadzonej akcji, strażacy sprawdzili pobocze, a także ciek wodny wzdłuż drogi, aby wykluczyć udział i potrącenie innej osoby. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

6 KOMENTARZE

  1. Jeżdżę od czasu do czasu ścieżką rowerową na tym odcinku ul. Mostowej, jest tam kilka kamer przemysłowych zamocowanych na masztach położonych na terenie ZAK S.A., tuż za ogrodzeniem stojącym wzdłuż ścieżki rowerowej. Są skierowane w obu kierunkach właśnie na ogrodzenie i całkiem możliwe, że obejmują swoim zasięgiem nie tylko tą ścieżkę, ale również ulicę.

    • samochód ma rozbitą szybę tam gdzie siedzi kierowca, chodzenie środkiem drogi w nocy a przypadkowe zejście kawałek ze ścieżki to dwie diametralnie rożne sprawy, jak ktoś ma plan łazić po nocy to powinien zabrać latarkę i kamizelkę odblaskową, ludzie o tym nie myślą i tak się to kończy, chyba nikt nie podejrzewa kierowcy o jazdę po trawie bez włączonych świateł jak ma piękny nowy asfalt….

Skomentuj