Skuteczna interwencja portalu KK24.pl. Administracja zrobiła porządek na placu zabaw

1

Jeszcze kilka dni temu plac zabaw przy ulicy Konopnickiej 1 straszył obskurnym widokiem, dziś jest tam całkiem przyjemnie. Co prawda daleko jeszcze do spełnienia wszystkich oczekiwań mieszkańców, jednak sprawy zmierzają w dobrym kierunku.

Więcej: Zapomniany plac zabaw straszy dzieci i dorosłych. Interwencja czytelników

Problem po interwencji mieszkańców ulicy Konopnickiej 1 opisywaliśmy kilka dni temu. Dzisiaj mieszkańcy z lekkim niedowierzaniem obserwują prace porządkowe przed ich blokiem. W ciągu jednego dnia zniknęły chwasty, trawa została ładnie przycięta i co najważniejsze, w końcu zniknęły zdezelowane urządzenia zamontowane tam jeszcze w czasach PRL-u.

– Od lat nie było na tym terenie tylu osób sprzątających. Siedmiu ludzi ostro zabrało się za porządki. To niesamowite. W jeden dzień zniknęły szpecące urządzenia i bujnie rozrastające się chwasty. Można śmiało powiedzieć, że w końcu jakoś to zaczyna wyglądać. Zaskoczenie jest ogromne, sąsiedzi aż wyszli na balkon, bo nie wierzyli w to, co widzą – mówi mieszkanka ulicy Konopnickiej 1.

Mieszkańcy mają nadzieję, że pewnego dnia na placu pojawi się nowe wyposażenie.

1 KOMENTARZ

  1. Cud? Potęga mediów? Obudzenie się? W każdym razie, zmiany są potężne.
    Ciekawe, czy podjazd dla samochodów będzie następną częścią porządków? Po powodzi ( tej 20 lat temu) porobiły się półmetrowe dziury. Wiemy, jak będzie się ustawiało samochód, gdy będzie równo.
    Pozdrawiamy Redakcję, pozdrawiamy Administrację.

Skomentuj