Skuteczna i bezbolesna depilacja medycznym laserem diodowym ATTOS. Kolejne nowości w salonie Beauty Bar

1

Salon Beauty Bar znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Piotra Skargi 21. Firma oferuje różne zabiegi dla kobiet i mężczyzn m.in. zabiegi EMS SCULPT i kriolipolizy ujędrniające ciało oraz pomagające w szybkiej i skutecznej redukcji tłuszczu. W ofercie pojawiła się ostatnio kolejna nowość – bezbolesna depilacja laserem diodowym.

Sprzęt medyczny

W naszym salonie wykorzystujemy medyczny laser diodowy Attos – jeden z najskuteczniejszych laserów na rynku. Jest to jedna z najlepszych technologii do depilacji ponieważ:

– laser diodowy w przeciwieństwie do laseru IPL usuwa, a nie usypia owłosienie
– przestrzegając zaleceń osoby wykonującej zabieg możemy pozbyć się owłosienia na zawsze, bez konieczności powtarzania serii zabiegowych, tak jak przy laserach IPL
– laser usuwa każdy rodzaj i kolor owłosienia, nie tylko ciemne i czarne włosy
– jest bezbolesny i szybki
– jest to sprzęt medyczny, którego skuteczność poparta jest badaniami i który gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów – podkreśla Aleksandra Pietryszyn z salonu Beauty Bar.

Bez bólu, bez oparzeń, bez powtarzania

– Depilacja laserem diodowym może być wykorzystywana do pozbycia się każdego rodzaju owłosienia. Zabieg jest krótki, depilacja pach to zaledwie 5 minut, a nóg to około 15 min. Dzięki zastosowaniu technologii chłodzenia głowicy do -21stopni zabieg jest komfortowy i bezbolesny, a klient zamiast gorąca i bólu odczuwa przyjemny chłód. Głowica chłodząca minimalizuje ryzyko oparzeń. Co najważniejsze, w przeciwieństwie do laserów IPL, ten diodowy usuwa, a nie tylko usypia owłosienie. Dzięki czemu możemy się pozbyć problemu raz na zawsze! Bez konieczności odnawiania i wykonywania całej serii co kilka miesięcy czy lat.

50% rabatu na pierwszy zabieg

– W salonie Beauty Bar często przy okazji wprowadzania nowych usług można skorzystać z ciekawych akcji promocyjnych. Tym razem możecie państwo liczyć na 50% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserem diodowym oraz na liczne dodatkowe atrakcyjne pakiety depilacji – zaprasza Aleksandra Pietryszyn.

Oprócz zabiegów depilacji laserowej, salon Beauty Bar oferuje także ZABIEGI EMS SCULPT pomagające ujędrnić ciało i poprawić jakość skóry, oraz zabiegi kriolipolizy, czyli nowatorskiej metody szybkiej i skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej przez zamrażanie.

ZABIEGI EMS SCULPT

W Beauty Bar od niedawna są już dostępne zabiegi EMS SCULPT. W wielkim skrócie, to 30-minutowe zabiegi, w trakcie których klient leży i odpoczywa, a nasze urządzenie wykonuje super maksymalne spięcia mięśni głębokich, które odpowiadają 30 tysiącom brzuszków czy przysiadów w trakcie półgodzinnego zabiegu.

– Proszę sobie wyobrazić wykonanie podczas klasycznego treningu 30 tysięcy brzuszków, przysiadów czy wykroków? Fizycznie jest to niemożliwe, a jednak nasze urządzenie daje właśnie takie rezultaty i to zaledwie podczas 30-minutowego zabiegu – opowiada Aleksandra Pietryszyn.

Zabiegi te wykonujemy seriami, od 8 do 12 na określone partie ciała. Stosując je dwa razy w tygodniu możemy szybko uzyskać podniesienie i ujędrnienie pośladków, wzmocnić i rozbudować mięśnie brzucha lub też pozbyć się wiotkich ud czy ramion.

ZABIEGI KRIOLIPOLIZY

– Zabiegi kriolipolizy to nowatorska metoda szybkiej i skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej. W moim salonie wykonujemy je z wykorzystaniem sprzętu medycznego Cooltech. Kriolipoliza to zabieg zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, który polecają lekarze medycyny estetycznej jako alternatywę dla tradycyjnego odsysania tłuszczu, ponieważ jest nieinwazyjny, a przede wszystkim bezbolesny i bezpieczny!

– Do zmniejszenia tkanki tłuszczowej dochodzi poprzez kontrolowane schładzanie obszaru zabiegu do -8 stopni, co powoduje zamrożenie i obumarcie komórek tłuszczowych. Następnie dochodzi do ich rozpadu i metabolizacji, czyli wydalenia przez wątrobę. Kriolipoliza to dobre rozwiązanie dla tych, którzy zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, a tradycyjne ćwiczenia i dieta nie dają oczekiwanych rezultatów. Zabieg pomaga zmniejszyć obwód ud, brzucha, pleców oraz bioder i ramion, sprawdza się także w okolicach podbródka – wyjaśnia Aleksandra Pietryszyn.

EFEKTY JUŻ PO 1 ZABIEGU

– Warte podkreślenia jest to, że aparat Cooltech jest jedynym na rynku aparatem medycznym, a nie kosmetycznym do kriolipolizy, co oznacza że bezpieczeństwo oraz skuteczność w zakresie redukcji tłuszczu potwierdzają badania kliniczne, nie ma żadnego ryzyka odmrożenia czy powikłań pozabiegowych, a efekty są spektakularne i długotrwałe, bez efektu jojo.

Co więcej, zabieg ten nie powoduje żadnych skutków ubocznych i nie trzeba po nim przechodzić żadnej rekonwalescencji. Jest więc świetną alternatywną do liposukcji, tym bardziej, że pierwsze efekty klienci widzą już po pierwszym zabiegu.

Również na zabiegi kriolipolizy oraz EMS SCULPT znajdą państwo atrakcyjne promocje i pakiety. Zachęcamy do odwiedzin strony salonu Beauty Bar na mediach społecznościowych oraz stronie www gdzie znajdą państwo całą ofertę oraz informacje na temat zabiegów, nowości i aktualnych promocji.

Beauty Bar
Ul. Piotra Skargi 21, Kędzierzyn-Koźle
Tel. 535 120 298
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063519642277
instagram:
https://www.instagram.com/beautybar.ap/

Strona www:
https://olakazinska.wixsite.com/mysite/o-mnie

Materiał promocyjny

1 KOMENTARZ

  1. Wolę mocno owłosione. I tu i tam. A zwłaszcza tam. Lubię te niesforne loczki świadczące o buzujących hormonach, zachęcające do dzikich igraszek.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj