Skoda wjechała w kawałki betonu i cegieł na drodze krajowej. Policja szuka ciężarówki, która uszkodziła ogrodzenie

6
Foto: Marek

W poniedziałek przed godz. 22 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Krapkowickiej w miejscowości Mechnica. Na miejscu interweniowała policja oraz straż pożarna.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierowca samochodu ciężarowego transportujący drewno wjechał w przydomowe ogrodzenie, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Niedługo później pozostawionych na jezdni elementów uszkodzonego płotu nie zauważył kierowca osobowej skody. Miał on zostać oślepiony światłami nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu. Kierujący skodą w wyniku najechania na pozostawione na jezdni elementy uszkodził pojazd. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają na jego temat informacje, proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Wojska Polskiego 18 lub kontakt telefoniczny pod numerem 47 863 44 03.

6 KOMENTARZE

  1. To Jest teren zabudowany więc dobrze że Skodnik nikogo nie potrącił na przejściu dla pieszych, zbadać mu wzrok oraz stan oświetlenia tego młodego zabytku.

  2. tam jest wszystko dobrze oświetlone, jest przejście dla pieszych więc chyba wypadalo by obserwować drogę, jak można jadąc nie widzieć rozwalonego na cały chodnik płotu i cegieł leżących na calej szerokości ulicy? Chyba go oślepił smartfon a nie inny samochód jeśli wjechał w coś takiego, proponuję śledztwo zacząc od jego telefonu

  3. Nie wierzę? Czyli ciężarówki która jedzie uszkodzona nikt nie znalazł!!! Ach zapomniałem, o tej porze wszystkie służby mają już wolne.

  4. a jak można na obwodnicy wyprzedzać samochody jeżeli jest korek a z naprzeciwka sznur aut? a potem zdziwko że wypadki i zwalanie winy na włodarzy miasta że nic nie robią. Sorry ale nikt za nas nie będzie myślał, zaakceptujmy to.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj