Siódma część „Szybkich i wściekłych” wchodzi na ekrany kina Helios

0

Już w piątek, 10 kwietnia długo wyczekiwana premiera filmu „Szybcy i wściekli 7”. Kino Helios w Odrzańskich Ogrodach przygotowało specjalny konkurs dla widzów, którzy w najbliższy weekend zdecydują się na obejrzenie kolejnej części niezwykle popularnego filmu akcji.

Szybkie samochody, piękne kobiety, przystojni mężczyźni oraz nieoczekiwane zwroty akcji. Wszystko to czeka na widzów podczas premiery filmu „Szybcy i wściekli 7”. Przy okazji, kędzierzyńskie kino Helios organizuje konkurs „Wymarzona podróż”, którego nagrodą jest zatankowany do pełna samochód Renault Clio Grandtour do dyspozycji na cały weekend.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zakupić bilet na dowolny seans „Szybkich i wściekłych 7” w dniach 10 – 12 kwietnia i na otrzymanym kuponie konkursowym udzielić odpowiedzi na pytanie: Gdzie i dlaczego najchętniej pojechałbyś/pojechałabyś w podróż nowym Clio Grandtour?

Partnerem akcji i fundatorem nagrody jest salon samochodowy For Car, autoryzowany dealer marki Renalut z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu.

Skomentuj