Siedmioro nauczycieli z Kędzierzyna-Koźla z awansami na wyższy stopień zawodowy. ZDJĘCIA

24

Żeby uczyć innych, sami cały czas muszą się kształcić. Kolejni pedagodzy z Kędzierzyna-Koźla zdobyli nowe kwalifikacje i otrzymali awanse na nauczycieli mianowanych. To kolejny krok w ich zawodowym rozwoju, dzięki, któremu jeszcze lepiej będą spełniać swoją misję.

Honorowe wyróżnienia wraz z dyplomami, świeżo awansowani nauczyciele otrzymali  od zastępcy prezydent Wojciecha Jagiełło. Do gratulacji przyłączyli się również osobiście Bożena Jankowska, kierownik Wydziału Oświaty, Andrzej Kopacki, przewodniczący Komisji Edukacji i Sportu Rady Miasta, oraz przewodniczący rady miasta Ireneusz Wiśniewski, który odebrał uroczyste ślubowanie od nowo mianowanych pedagogów.

O kolejny stopień awansu zawodowego postarali się:

1. Kościukiewicz Marta – Publiczne Przedszkole nr 17

2. Krzysica Katarzyna – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9

3. Murza-Murzowska Daria – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

4. Naróg Ilona – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

5. Twardoń Monika – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

6. Wietrzykowska  Małgorzata – Publiczne Przedszkole nr 10

7. Wrzos Krzysztof – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

24 KOMENTARZE

 1. Pozdrawiam nauczycieli.Doceniamy ich pracę i że im się „chce” bo młodzież obecne wymagająca.
  Na pewno ogromna część społeczeństwa odbiera pozytywnie ten zawód.
  Zartując trochę to fajne mają nazwiska,takie dobrze brzmiące : )

 2. Jak się nauczyciele nie podobają, to weźcie rodzice sami zajmijcie się tą waszą cudowną młodzieżą.Bo jak na razie to za darmo macie ich z głowy przez wiekszość roku.I nie płacz ze na książki dajesz 300 zł bo chyba warto żeby mieć spokój od darmozjadów .

 3. Od tej chwili patriotyczny Kędzierzyn będzie stał murem za nauczycielami, skoro p. Kosciukiewicz została mianowanym. Jako dyrektorka przedszkola fatalnie sobie radzi. Dno i tragedia. Ale w stowarzyszeniu może jest inaczej

 4. Odwalcie się od nauczycieli,lekarzy,prokuratorów i tak dalej,to mądrzy i wykształceni ludzie.Prości ludzie z nizin społecznych wieczne pretensje mają do nich.Tylko w Polsce funkcjonuje obraźliwe słowo WYKSZTAŁCIUCH ,jedyny kraj w ktorym krytyce podlega dobre wykształcenie.

  • W zasadzie to tylko sznycel okazuje się sfrustrowanym pierdolą, która jak cyrkowy piesek, na klaśnięcie klownów z rządu, zaczął szczekać na temat strajku.

  • Kobieto o czym ty mówisz i w jakim kraju żyjesz? 50%tej wyksztalconej inteligencji przez cały okres nauki bawiła się w najlepsze. Wykształceniem i dobra pracę mają tylko dlatego że wszędzie dalej rządzą klany rodzinne i znajomków a łatwiej jest dalej nic nie robić i awansować po linii partyjnej i kolesiowskiej na coraz wyższe stanowiska bez kompletnej wiedzy czy umiejętności w myśl zasady mierny ale wierny.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj