Siatkarze ZAKSY pod opieką kozielskiego szpitala. „Jesteśmy bardzo zadowoleni”

0

Prezes ZAKSY Sebastian Świderski oraz siatkarze klubu – Paweł Zatorski i Łukasz Wiśniewski  gościli podczas świątecznego spotkania pracowników szpitala w Kędzierzynie-Koźlu ze starostą powiatu.

– Chciałbym bardzo podziękować wszystkim za pracę i zaangażowanie. Kilka dni temu w waszym imieniu odebrałem wyróżnienie dla jednego z trzech najlepszych szpitali w województwie. To wasza zasługa – mówił dyrektor SP ZOZ Jarosław Kończyło, który podziękował również za dobrą współpracę z zarządem powiatu. Samorząd powiatowy, który jest właścicielem szpitala zainwestował w tym roku w placówkę wiele milionów złotych.

– Święta to szczególny czas, kiedy spotykamy się z rodziną, ale część z was będzie tu przecież na dyżurach, ratując zdrowie innych. Proszę o przekazanie moich życzeń wszystkim pracownikom, spokojnych i radosnych świąt – życzyła starosta Małgorzata Tudaj.

W samych superlatywach o szpitalu wypowiadał się prezes ZAKSY Sebastian Świderski. Nasz szpital jest partnerem medycznym klubu. – Niestety, każdy sport, również siatkówka związana jest z różnego rodzaju kontuzjami, sam miałem okazję przebywać w szpitalu i wysoko oceniam poziom leczenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i opieki nad naszymi zawodnikami – mówił Sebastian Świderski.

Źródło: starostwo powiatowe

Skomentuj