Siatkarze powrócą na parkiet. Trwają zapisy do kolejnej edycji amatorskich mistrzostw miasta

1

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu przyjmuje zapisy do udziału w amatorskich mistrzostwach miasta w siatkówce.

Kolejny sezon siatkarskiej ligi amatorów w Kędzierzynie-Koźlu rozpocznie się w październiku. Tradycyjnie zespoły będą rywalizować na halach MOSiR w Śródmieściu i na osiedlu Azoty. Tytułu mistrzowskiego bronić będzie ekipa ETP TP-elbud.

W rozgrywkach nie mogą startować zawodnicy zgłoszeni w sezonie 2019/2020 do rozgrywek pod auspicjami PZPS i WZPS za wyjątkiem młodzieżowców (rocznik 2001 i młodsi). Każdy ze zgłoszonych zespołów musi się składać z min 8 a max 14 zawodników.

Zgłoszenia do udziału w rozgrywkach przyjmowane będą do 22 września, osobiście w hali sportowej Śródmieście (al. Jana Pawła II 29, pok. nr 7, od poniedziałku do piątku w godzinach 7 – 14.30) bądź drogą mailową na adres sport@mosirkk.pl. Regulamin i komplet niezbędnych dokumentów dostępne TUTAJ.

1 KOMENTARZ

  1. Witam. przydało by się aby powruciła amatorska liga w piłce nożnej halowej. Przed zakończeniem po wielu latach to były 2 ligi po 10 drużyn. Taki wielki problem zorganizować MOSIR? Pozdrawiam

Skomentuj