Siatkarscy weterani będą rywalizować w Azotach. Ruszają XXIV Mistrzostwa Polski Oldbojów

0

Kędzierzyn-Koźle po raz kolejny jest gospodarzem siatkarskich Mistrzostw Polski Oldbojów. Wśród zawodników, którzy od piątku do niedzieli będą rywalizować na parkiecie hali Azoty, znajduje się całą plejada byłych reprezentantów kraju.

XXIV Orlen Mistrzostwa Polski Oldbojów przyciągnęły ponad 500 zawodników z 49 drużyn. Zespoły zostały podzielone na siedem kategorii wiekowych: 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+ i 65+.

Kędzierzyn-Koźle będzie miał swoją reprezentację w kategorii 40+, gdzie rywalizować będzie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w składzie: Radosław Maciejewicz, Bartłomiej Soroka, Sebastian Świderski, Andrzej Stelmach, Aleksander Januszkiewicz, Jarosław Stancelewski, Wojciech Serafin, Roland Dembończyk, Robert Szczerbaniuk i Piotr Lipiński. Trener: Waldemar Wspaniały. Kędzierzyńskim akcentem w kategorii 50+ będzie z kolei zespół Kaman Volley.

Uroczyste otwarcie imprezy odbędzie się dziś o godzinie 16. Jeszcze w piątek zespoły przystąpią do rywalizacji grupowej, która będzie kontynuowana w sobotę. Na niedzielę zaplanowano mecze rozstrzygające o medalach. Wstęp wolny na wszystkie spotkania. Oficjalna strona mistrzostw z rozpiską spotkań: http://www.oldboysvolleyballcup.pl/

Skomentuj