Sesja rady powiatu: podziękowania i podsumowanie czterech lat. ZDJĘCIA

0

Wyjątkowy charakter miała 47. sesja rady powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Wtorkowe obrady były okazją do podsumowania działalności rady oraz podziękowania jej członkom.

Radni spotkali się w wyremontowanej sali obrad, która w przyszłej kadencji pozwoli na wprowadzenie relacji na żywo z sesji oraz elektronicznego głosowania. Starosta powiatu Małgorzata Tudaj dokonała krótkiego podsumowania działalności rady.

W latach 2014-2018 powiat wydał blisko 60 milionów złotych na inwestycje, z czego ponad 26 milionów złotych udało się pozyskać ze środków unijnych i rządowych. Pieniądze te wydano m.in. na poprawę warunków w służbie zdrowia, inwestycje drogowe, rozbudowę bazy edukacyjnej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz opiekę społeczną.

Podczas sesji starosta Małorzata Tudaj wraz z wicestarostą Józefem Gismanem, przewodniczącą rady Danutą Wróbel i jej zastępcami Henrykiem Chromikiem i Grzegorzem Mankiewiczem podziękowali radnym za ich pracę. Zorganizowano też spotkanie pożegnalne z udziałem radnych i kierowników i dyrektorów jednostek powiatowych.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj