Seria szkoleń i warsztatów. W Kędzierzynie-Koźlu rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

7
Wtorkowe spotkania poprowadzi dr Irena Kamińska-Radomska, mentorka z programu Project Lady

Po raz kolejny Kędzierzyn-Koźle jest gospodarzem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zaplanowano szereg ciekawych wydarzeń.

Koordynatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Kędzierzynie-Koźlu jest Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy. W tym roku odbędzie się on pomiędzy 18 a 22 listopada.

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny. Zaplanowano serię szkoleń i warsztatów o tematyce związanej z biznesem. To na przykład wtorkowe spotkania z dr Ireną Kamińską-Radomską, wykładowcą, trenerem i założycielem firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland, mentorką z programu Project Lady. W środę z kolei odbędzie się konferencja inwestycyjna pn.: „Elektromobilność w Polsce – szanse i zagrożenia inwestycyjne”. Pełny harmonogram:

7 KOMENTARZE

  1. „Inność to atut nie przeszkoda” oraz „Tolerancja dla inności”. Jaki to ma związek z przedsiębiorczością? Czyżby miałby być to instruktarz czego nie wolno robić i mówić przedsiębiorcy, bo uznane to będzie za mowę nienawiści?
    A jeśli chodzi o spotkanie pn. „Jak zostać damą i dżentelmenem” jestem przekonany, że nie będzie ono miało związku z savoir-vivre’m, bo przecież inność także w zachowaniu to atut, nie przeszkoda.

  2. Koszenie kasy w projekcie unijnym przez (chyba) warszawiaków, którzy jeżdżąc po prowincji rozdają tybylcom koraliki (darmowe szkolenia o mydle i powidle) sami zarabiając na procederze tysiące EUR per capita. Oczywiście wśród nazw przewijają się słowa: fundacja, projekt, warsztaty przełamywanie barier, tolerancja, itd, itp, jeszcze z 20 innych słów kluczy. Tak finansuje i deprawuje UE. Natomiast projekty, które zmieniłyby naszą gospodarkę, jej siłę i potencjał są zwalczane (mierzeja, elektrownie jądrowe, cpk) z całą bezwzglednością. Nie potępiam takich imprez, każdy orze jak może, warsiawka też, ale miejmy świadomość rzeczy takimi jakie one są.

    • Zgadza się, na to również starałem się zwrócić uwagę. Ale bez rezultatów chyba. W necie jest pełna informacja o organizatorze. Polecam poczytać zainteresowanym na pomysł na podobny biznes.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj