Seria pożarów wiat śmietnikowych na osiedlu Piastów. Trzy zgłoszenia w ciągu kilkunastu minut

9

W czwartek przed godz. 23 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze wiaty śmietnikowej w pobliżu ulicy Kazimierza Wielkiego.  

Na miejsce skierowano patrol policji oraz zastęp straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce służb, okazało się, że płoną śmietniki w trzech lokalizacjach. Strażacy potwierdzili pożar wiat śmietnikowych w pobliżu trzech bloków w ciągu ulicy Kazimierza Wielkiego. Łącznie spłonęło 6 kontenerów. Najprawdopodobniej doszło do celowego podpalenia. Szczegółowe okoliczności interwencji wyjaśnia policja.

9 KOMENTARZE

  1. Zainstalować wreszcie w każdej osiedlowej wiacie śmietnikowej profesjonalny monitoring (os. Piastów, os. NDM itd), umieszczając oczywiście stosowną tabliczkę informacyjną (obiekt monitorowany). Skoro np. w windzie może być on obecny, to tam tym bardziej.

  2. Podpalacz był już złapany przez Milicję. I co z tego ? Może źle trafili „… a na tego bęc.”
    Brak artykułu o skazaniu go przez sąd. Nie mają czym pochwalić się, to i brak artykułu.

  3. Rodzice zajęci konsumowaniem benefitów w postaci 500+, to dzięki transferom pieniędzy bogatego państwa Polski mamy na wszystko, wspieramy rodziny w trudzie wychowania dzieci i młodzieży. To nasza najwyższa troska w Partii, a że nie wspomnę o naszym przewodniku bez*(-zębnym, -dzietnym).

Skomentuj