Serce „Wodego oKKa”. Tak wyglądają podziemia nowego basenu w Kędzierzynie-Koźlu. WIDEO

5

Spędzając czas na basenie raczej nie zastanawiamy się nad tym, co sprawia, że wszystko to działa, woda jest czysta, ma odpowiednią temperaturę i nieustannie cyrkluje. Serce „Wodnego oKKa” to niedostępny dla osób postronnych cały system sterowanych elektronicznie pomp, filtrów, wentylatorów i innych urządzeń . W dniu otwarcia obiektu na chwilę mogliśmy zajrzeć tam z kamerą. Zobaczcie, jak to wygląda:

5 KOMENTARZE

  1. Dowiemy się wreszcie jakie są temperatury wody w poszczególnych basenach ? Dlaczego ta podstawowa informacja jest niedostępna ?

  2. Ciepłownia na Azotach za daleko,tak samo jak rurociąg ciepłowniczy,tak że ciężko określić.A przy okazji oglądania serca OKKa,ciekawi mnie kto odbierał instalacje elektryczną,niedokończone trasy ,krzywe rurki i zwisające kable,a później diagnoza;pożar nastąpił na skutek zwarcia inst.elekt.

  3. Gmina Krapkowice kolejny rok z rzędu ratuje podupadłe finanse spółki Delfin zarządzającej miejską pływalnią. Za najwyższą w historii dopłatę z budżetu swoim stanowiskiem zapłacił dotychczasowy prezes spółki Dariusz Broj. Więcej szczegółów w Kurierze Opolskim. https://t.co/xkYJe1Icvx

Skomentuj