Sensacyjna przegrana Zaksy! Mistrzowie Polski nie sprostali ekipie z Będzina

9

Siatkarze Grupy Azoty Zaksy Kędzierzyn-Koźle doznali drugiej porażki w sezonie ligowym. Mistrzowie Polski niespodziewanie przegrali z MKS-em Będzin.

Gospodarze meczu od pierwszych wymian pokazywali, że nie zamierzają łatwo oddawać pola faworytom i dominowały w pierwszym secie, którego zasłużenie wygrali.

W drugiej odsłonie mistrzowie Polski przebudzili się i grali zdecydowanie lepiej. Nasz zespół wypracował sobie cztery oczka przewagi, ale nie zdołał jej utrzymać. Końcówka należała do miejscowych, którzy wygrali do 23 podwyższając prowadzenie w meczu.

Podobny przebieg miała trzecia partia. Początek należał do kedzierzynian, ale z czasem inicjatywy przejęli gracze z Będzina. W końcówce Zaksa odrobiła straty dzięki świetnej podstawie Kamila Semeniuka i o zwycięstwie decydowała gra na przewagi. Tym razem mistrzowie Polski nie zaprzepaścili szansy i wygrali do 28.

W czwartym secie wyrównana gra trwała tylko przez kilka minut. Po tym czasie miejscowi przejęli inicjatywę, dominując nad naszym zespołem. MKS wygrał do 19, a cały mecz 3:1.

MKS Będzin – Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:17, 25:23, 28:30, 25:19).

9 KOMENTARZE

  1. Na widowni chodziły słuchy, że ten człowiek z piłką zamiast głowy (widoczny na zdjęciu, dalej zwany „figurantem”) wysyłał promieniowanie elektromagnetyczne w kierunku graczy ZAKSY. I ma to sens! Proszę zobaczyć, w jakiej nienaturalnej pozycji jest zawodnik znajdujący się najbliżej figuranta. Może warto byłoby, żeby odpowiednie służby zbadały tę sprawę?

  2. Ten wynik meczu jest do NIE pobicia-to jest rekord Polskiej Ligi Siatkówki,drużyna która jest(jeszcze)mistrzem Polski i lideruje w PLS,przegrywa z przed ostatnią drużyną w tabeli !!Tego jeszcze nie było w historii PLS!!! Ten mecz przejdzie do historii klubu !!!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj