Seniorzy bawią się na całego! Trwa piknik na kozielskiej przystani „Szkwał”

5

W ramach tegorocznych Dni Seniora, na kozielskiej przystani „Szkwał” trwa piknik. Szczęśliwie pogoda nie okazała się tak kapryśna i wszyscy dobrze się bawią.

Wczoraj na posiedzeniu Miejskiej Rady Seniorów, nestorzy otrzymali symboliczne klucze do miasta. Dzisiaj seniorów przywitali przedstawiciele władz miasta i powiatu, na kozielskiej przystani „Szkwał” odbywa się piknik, podczas którego na scenie można zobaczyć występ zespołu Pieśni i Tańca Komorna, dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca z Większyc oraz Chóru Echo Kresów. Dzielnicowy z Koźla przybliżył seniorom metody oszustw i wyłudzeń.

Dla odwiedzających przygotowano stoiska tematyczne. Każdy z seniorów mógł sprawdzić swój słuch i porozmawiać z ratownikiem medycznym oraz zbadać ciśnienie i poziom cukru. Dla najmłodszych przygotowano animacje, malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków. Przedstawiciele schroniska promowali adopcję zwierząt.

– Z okazji Dni Seniora odbywa się piknik. Wczoraj otrzymaliśmy symboliczne klucze do bram miasta i dzisiaj wykorzystujemy tę władzę. Mamy gości z Nysy, Strzelec Opolskich i Ukrainy. W planie mamy występy zespołów i wiele stoisk tematycznych – mówi Teresa Bączkowska.

 

5 KOMENTARZE

  1. A to że od dzisiaj na stawach koło Gliwickiej odbywają sie mistrzostawa Polski modeli zadalnie sterowanych w klasach wyścigowych ta szanowne media nas o….ły

  2. Noo. Bawią się na całego.
    Przypuszczam, ze 99,99% zebranych tam seniorów posiada w domu ciśnieniomierze i glukometry. Chyba nie pojawili się tam tylko po to by zbadać te parametry, lecz w nadziei na lepszą rozrywkę.

  3. No tak,impreza na całego,DJ-a słychać słowo w słowo w Klodnicy-rozumiem,że z racji wieku pląsających,nagłośnienie musiało być tak duże,że pół Kozła zmuszone było do 23.20 korki w uszy wkładać! Trochę rozsądku u organizatorów-22.00 i koniec głośnej muzyki.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj