Senator Beniamin Godyla otworzył w Kędzierzynie-Koźlu swoje biuro. WIDEO

12

Senator RP Beniamin Godyla otworzył dziś swoje biuro w Kędzierzynie-Koźlu. Mieści się ono w budynku hali sportowej przy alei Jana Pawła II 29. Docelowo w biurze swoje dyżury pełnić mają również posłowie Tomasz Kostuś i Ryszard Wilczyński.

W symbolicznym otwarciu biura – faktycznie działa ono już od stycznia, uczestniczyli reprezentanci samorządów różnego szczebla. Gratulacje Beniaminowi Godyli złożyli m.in. marszałek Andrzej Buła, starosta Małgorzata Tudaj, przewodniczący rady miasta Ireneusz Wiśniewski czy wiceprezydent Wojciech Jagiełło.

– Obiecałem, że otworzę w Kędzierzynie-Koźlu swoje biuro i dziś jest ten moment. To właśnie w Kędzierzynie-Koźlu zdobyłem najwięcej głosów, za co wielokrotnie już dziękowałem. Dla mnie to bardzo ważne miasto. Biuro jest miejscem otwartym dla wszystkich. Chcę być senatorem, który jest blisko mieszkańców i ich spraw – zadeklarował senator Beniamin Godyla.

Biuro jest czynne od poniedziałku do środy w godz. 14-16 oraz w piątki od 8 do 10.

Beniamin Godyla mieszka w powiecie oleskim. Wyborach parlamentarnych mandatu nie zdobył żaden kandydat z Kędzierzyna-Koźla.

12 KOMENTARZE

      • @Rychu… Lichocka pokazała ten zank posłom, którzy ją po chamsku atakowali. Jak myślisz z jakiej opcji oni byli? Za to ten znak pokazywała nam „wirtualnie” cały czas PO za swoich rządów. Mówią o tym taśmy prawdy. Państwo teoretyczne, obiecanki – nie podniesiemy podatków, wieku emerytalnego itd. Pieniędzy dla zwykłych ludzi – „nie ma i nie będzie” itd., ale były dla mafii. Życzę spokoju ducha

    • do DRAG Queen: dojazd z Olesna to tylko 1 setka, a jak wiesz to zajmuje 3s tak twierdzi Grzegorz Lato.

  1. Spotkało się towarzystwo wyznające „europejskie standardy i wartości.” Tłumów nie widać.

Skomentuj