„Sekretne życie zwierzaków domowych 2” od piątku na ekranie kędzierzyńskiego Heliosa

0

Kino Helios w Odrzańskich Ogrodach zaprasza najmłodszych widzów na drugą część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych”. 

Przy okazji premiery filmu Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na niezwykłą wystawę!

Zapraszamy na wystawę kotów i psów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu. 28 czerwca odbędzie się premiera filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”. Z tej okazji zamierzamy również wprowadzić widzów w sekretne życie zwierzaków ze schroniska w naszym mieście, w którym mieszka obecnie mnóstwo zwierzaków szukających kochającego domu. Niektórych z nich można obejrzeć na wystawie w Naszym Kinie.

A może chcesz wziąć psa ze schroniska, ale ciągle się wahasz? Najpierw idźcie na spacer! Do niedawna psy wyprowadzać mogli tylko wolontariusze pracujący w schronisku. Teraz taką możliwość ma w zasadzie każdy. Wystarczy wyrazić taką chęć i już można ruszać na spacer. Wokół schroniska jest dużo przestrzeni, warunki zatem sprzyjają przechadzkom.

Chętni na przygarnięcie zwierzaka mogą w każdej chwili odwiedzić przytulisko. Zwierzęta do adopcji można obejrzeć również na stronie internetowej schroniska. Natomiast wszystkich widzów małych i dużych , którzy chcą poznać dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie zapraszamy  do naszego kina.

Opis filmu:

Druga część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych””. Pierwsza część cieszyła się na całym świecie gigantyczną popularnością, ściągając do kin tłumy widzów. Zachwytu nie kryli także krytycy filmowi. 

Poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj