Ścieżką rowerową do cmentarza. Zakończył się remont alei Spokojnej

13

Z alei Spokojnej zniknęły koparki i ciężki sprzęt, a mieszkańcy mogą zauważyć efekty remontu.

W ramach inwestycji zrealizowanej przez miasto przebudowano drogę i chodniki. Powstała ścieżka rowerowa, zainstalowano energooszczędne latarnie oraz zadbano o miejską zieleń.

Inwestycja jest warta 2,7 mln zł i była realizowana od września zeszłego roku. Aleja Spokojna to ulica prowadząca do największej nekropolii w Kędzierzynie-Koźlu.

13 KOMENTARZE

 1. To teraz jeszcze akcja informacyjną dla mieszkańców domów przy nowym chodniku i ścieżce rowerowej iż jest to teren miejski ia nie ich prywatny parking,nigdy ich nie był tylko tak to traktowali. Kilka aut notorycznie stoi zaparkowane na chodniku i ścieżce rowerowej bo się nie chce otworzyć bramy i wjechać pod dom.dodatkowo mega hiper duże gratulacje dla władz miasta i firmy wykonującej za zakończenie i oddania inwestycji z zaledwie pieciomiesiecznym poślizgiem-miało być wykonane do końca listopada zeszłego roku.rece same składają się do oklaskow.brawo wy.wykonanie kilkuset metrów drogi i chodnika wzdłuż niej to wyczyn na skalę światową

 2. Zdjęcie nr 5. Gratuluję pomysłu na próg zwalniający i ścieżkę rowerową tuż przy nim. Kierowcy notorycznie będą omijać próg wjeżdżając na ścieżkę.

 3. Może zamiast dróg, za które dziękujemy pani prezydent, moze zajmie sie najwazniejszymi sprawami, takimi jak powietrze i waly powodziowe?

 4. Szkoda tylko że od ronda przez most nie ma ścieżki rowerowej tylko po obydwu stronach szerokie jak lotniska chodniki z pozwoleniem na jazdę rowerem.

 5. Miałem okazję to zobaczyć i jestem w szoku, że w naszym mieście jest taka Aleja, oby to był taki punkt referencyjny do dalszych remontów…
  Już wcześniej były tam zadbane trawniczki u wielu mieszkańców ale teraz, ładnie!

 6. Nie jestem konfidentem, chce przejść chodnikiem, przejechać ścieżką rowerową bez omijania aut których nie powinno tam być, i tak wokół mnie jest czysto ,potrafię posprzątać pod klatką w bloku i na klatce schodowej , parkuje jak trzeba .Mi też się bardzo podoba, ładnie, miło,przyjemnie.jeszcze jakbym mógł przejechać rowerem po ścieżce rowerowej i przejść chodnikiem będąc zmuszanym do zjeżdżania bądź schodzenia na ulice bo jaśnie pan/pani zaparkowal na wyżej wymienionych miejscach to daje 10,5/10 a tak 9,5/10.

 7. Co wy się tak czepiacie? Jest fajnie! Chodniki i ścieżka rowerowa są SZERSZE od jezdni😁 Jakiś ciekawy TRYND drogowy w całym kk?

  Kiedyś se tam jechałem autem po zmroku i DOPIERO po jakimś czasie zorientowałem się, że jadę chodnikiem !😉😀

  ŻADNYCH parkujących zawalidróg tam NIE było😀 A KURDE wtedy nie chlałem😉

Skomentuj