SaunaKids w Wodnym oKKu. W sobotę specjalne seanse dla dzieci i ich rodziców

4

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wyjątkowe seanse saunowe. Już w sobotę, 9 października SaunaKids, czyli rytuały dla najmłodszych.

Wydarzenie odbędzie się już w sobotę, 9 października w strefie saun Wodnego oKKa. Organizatorzy przygotowali trzy seanse saunowe dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat, którym towarzyszyć musi opiekun. Temperatura sauny będzie niższa niż w przypadku seansów dla dorosłych i wyniesie 65 stopni Celsjusza.

W ramach trzech bloków będzie można zrelaksować się w wysokiej temperaturze przy dźwiękach utworów z bajek, gier komputerowych oraz filmów dziecięcych. Organizatorzy zapewniają też poczęstunek oraz napoje.

Wejściówki można nabyć w kasie strefy saun, bądź zapłacić blikiem: 503 401 427. Cena wejściówki za trzygodzinny seans: rodzic lub opiekun + dziecko – 30 + 30 zł, drugi rodzic lub opiekun – 45 zł, kolejne dziecko – 30 zł. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia NA STRONIE.

 

4 KOMENTARZE

  1. Tak, tak a w poniedziałek proszę o szczegółowe dane w jakim wieku były dzieciaki które dały się namówić na 3 godz. w saunie. Już widzę te tłumy i gratuluję idiotycznego pomysłu.

  2. Super promocja. Pędzimy całymi rodzinami. 30+30, drugi rodzic 45, następne dziecko w promocji już za 30 zł. Markety będą się licytować aby zatrudnić pomysłodawcę tego wydarzenia.

Skomentuj