Sauna na stadionie „Kuźniczka” i na pływalni droższa o 100 procent. „Taka podwyżka była konieczna”

14

Wszyscy miłośnicy saun doskonale wiedzą, jak dobrze sesja wpływa na ich ciało i dusze. Niestety, gorzej znoszą to nasze portfele. Za czas spędzony w gorącej saunie teraz zapłacimy nawet 100 procent więcej. Tak wzrosły ceny na stadionie „Kuźniczka” i na krytej pływalni. 

Od września za korzystanie z sauny na stadionie „Kuźniczka” i na krytej pływalni płacimy dużo więcej niż dotychczas. Przed podwyżką za trzy godziny sauny mieszkańcy płacili 15 złotych, teraz muszą zapłacić 30 złotych.

Wzrost cen jest znaczny, dla mnie, stałego bywalca, będzie to odczuwalne finansowo. Nie rozumiem, dlaczego MOSiR aż taką podwyżkę zrobił. Będę musiał nieco ograniczyć częstotliwość chodzenia na sesje – pisze do nas mieszkaniec miasta.

Tomasz Radłowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu, podkreślił, że podwyżki objęły również inne usługi MOSiR. Największa dotyczyła właśnie saun, dlatego, że dotychczasowe stawki nie pozwalały na rentowność.

Taka podwyżka była konieczna. Sauna na stadionie „Kuźniczka” i na krytej pływalni była w cenie nieadekwatnej do kosztów usługi. Tak dla porównania godzina sauny na Wodnym oKKu kosztuje 14 złotych, a 3 godziny sauny na „Kuźniczce” czy pływalni 15 złotych. Musieliśmy podnieść ceny do 30 złotych. Jednak mimo to i tak daje to nam niższą cenę, niż na Wodnym oKKu. Proszę pamiętać o tym, że sauna na Wodnym oKKu jest lepszej jakości, jest nowsza, dlatego też jest nieco droższa. Niestety żyjemy w takim czasie, że wszystko drożeje, byliśmy zmuszeni do podwyżek – wyjaśnia dyrektor Radłowski.

14 KOMENTARZE

 1. W mediach tefałenowskich wielki płacz z kilkuprocentowej inflacji. Widzicie co fundują społeczeństwu władze miasta, PO. Podwyżki 100%.

 2. Przychodzi Pan Radłowski i podnosi ceny o 100% tłumacząc się że wszystko drożeje …. Kpina
  Wodne OKKo to też jakaś parodia pomnik obecnej władzy. Ale i tak nic się nic nie zmieni przy następnych wyborach.

 3. Tylko jaka sauna jest na oku, a jaka na kuzniczkach? Trzeba wziąć pod uwagę standard, na kuzniczkach mała dziupla, woda w basenie nie zachęca

  • Podnieść pensję.
   Panie Adamie. Wszystko drożeje, moje koszty działalności firmy, mam rodzinę. Zrozum pan.
   Ciesz się pan. Daję pracę.
   Na tę sobotę i niedzielę z rodziną jadę do Zakopanego. Życzę miłego weekendu.
   :))

Skomentuj