Samorządowcy z naszego powiatu przygotowali świąteczne paczki dla potrzebujących

5

Do świąt kilka dni. Wiemy, że nie dla wszystkich będą one takie, jakie by chcieli, jakie powinny być – z różnych powodów. W tym roku postanowiliśmy obdarować prezentami tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Paczki przygotowane przez radnych rady powiatu oraz pracowników starostwa powiatowego powędrowały do potrzebujących rodzin.

– Mieliśmy okazję z nimi porozmawiać, ale też złożyć życzenia świąteczne od nas wszystkich – mówią samorządowcy.

Paczki przekazano dzięki współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kędzierzynie-Koźlu. Podarunki pojechały także do Domu dla Samotnych Matek z Dziećmi w Zopowych. Delegację tworzyli Sebastian Szklarczyk, Piotr Jahn, Barbara Wołowska, Paweł Masełko, Mariusz Porański i Adam Lecibil.

5 KOMENTARZE

  1. …paczki ……powędrowały do potrzebujących rodzin…. – fajny gest tylko jakie były kryteria ? Ciągle już PIS powtarza słowo rodzina we wszystkich przypadkach czy tylko oni są beneficjentami wszelkiego dobra finansowego ? A co z ludźmi nie mającymi żony/męża, dzieci mają zdychać ? Samotnym też często się nie przelewa. A g**no dostają tylko jeszcze im zabierają.

  2. Chcieliście dać, to dajcie i nie róbcie z tego nie wiadomo czego. Cały świat ma o tym wiedzieć? To w końcu zrobiliście to z potrzeby serca, czy dla publicznego poklasku? Wygląda, że dla tego drugiego. Jeszcze tylko Nowosielskiej brakuje, ale … pomału i ona też się pojawi.

  3. Romowie Kędzierzynsko-Kożelscy,już zacierają swoje spracowane ciężką pracą rączki na te wspaniałe prezenty z Urzędu Miasta.Czuwaj!

Skomentuj