Samorządowcy u seniorów. Uniwersytet Trzeciego Wieku zorganizował przedświąteczne zajęcia

4

W gonitwie bożonarodzeniowych przygotowań nie zaniedbali studenckich obowiązków. Słuchacze kędzierzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięli udział w przedświątecznych zajęciach.

Ze sceny popłynęły najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołu „Na przekór”. Seniorzy wysłuchali także wykładu pisarki Ewy Kassali.

Najlepsze życzenia z okazji zbliżających się świąt wszystkim członkom UTW złożyli prezydent Sabina Nowosielska wraz ze swoim zastępcą Wojciechem Jagiełło, starosta Paweł Masełko oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Agata Morkis.

4 KOMENTARZE

  1. Znowu lansik, błysk fleszy…… Pani prezydent czy pani nie jest wstyd ? Jest kupe rzeczy do zrobienie a pani co ? Tu w tym burdelu zwanym jeszcze miastem trzeba gospodarza a nie celebrytę. Tych już za dużo w tv i kręcą non stop show.

  2. Szkoda ze to jedyni studenci którzy pozostali w tym grajdole. Jacy wlodarze takie uczelnie wyższe i ich młodzi adepci. Przestancie pajacować na stare lata. Wyjdzcie na zewnątrz i odetchnijcie smogiem i benzenem. Wesołych i zdrowych świąt!

Skomentuj