Samolot widmo przeleciał nad naszym powiatem. Niektórzy twierdzili, że się rozbił

14
Ilustracja/podglądowe.

W czwartek przed godz. 13 do centrum powiadamiania ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o możliwej katastrofie lotniczej w Pokrzywnicy.

Według świadków w okolicy naszego powiatu można było dostrzec samolot poruszający się bardzo nisko w sposób wskazujący na to, że może mieć problemy techniczne. Według pierwszych relacji samolot miał zniknąć w lesie niedaleko Pokrzywnicy.

Do poszukiwań zadysponowano zastępy państwowej, jak i ochotniczej straży pożarnej, oraz policję. Kilkadziesiąt minut później wpłynęło kolejne zgłoszenie, w którym samolot zauważyli mieszkańcy Krapkowic, następnie Opola. Do działań skierowano strażaków z sąsiednich powiatów. Samolotu nie udało się jednak zlokalizować.

MN

Aktualizacja: jednemu z naszych czytelników udało się uchwycić samolot, którego prawdopodobnie dotyczyło zgłoszenie:

14 KOMENTARZE

  1. Głupi ludzie zgłaszają byle pierdołę, tylko stoją stare próchna w oknach i czekają żeby zadzwonić na 112… A każde zgłoszenie niesie za sobą interwencje służb..

  2. nad szkola w Komornie o 12.15 nisko z przekreconym skrzydłem jakby mocnoi zakrecal, byl naprawdęnie nisko, przez chwile ogólner poruszenie ake.. huku i wybuchu nie bylo, potem podobno w rejonier Dobieszowic wezwano straz..m

  3. Fazi troche sie wyglupiles. Samolot o ktorym mowisz lecial na wysokosci 5km i ma 2 silniki. W tekscie jest mowa o awionetce. Jej nie znajdziesz na radarze

Skomentuj