Samochód zjechał z ulicy i dachował na chodniku. W środku dziadkowie i trójka dzieci

8

W piątek około godz. 17 doszło do wypadku na ulicy Chrobrego w Koźlu. Samochód osobowy nagle zjechał z drogi.

Autem kierował mężczyzna, z którym podróżowała kobieta (najprawdopodobniej dziadkowie) oraz trójka dzieci. Na wysokości ulicy Chrobrego seat na kędzierzyńskich numerach rejestracyjnych nagle zjechał z jezdni, staranował śmietnik i betonowe ogrodzenie, po czym dachował na chodniku.

Na miejscu interweniują zespoły ratownictwa medycznego, strażacy i policja. Wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala. Prawdopodobnie jednak nie odnieśli poważnych obrażeń. Początkowo istniały poważne obawy o stan dzieci, na szczęście czerwone plamy na ich ubraniach okazały się rozgniecionymi truskawkami.

Przyczyną wypadku mogło być zasłabnięcie kierowcy. Przed godz. 18 ulica nadal była zablokowana. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja: około godz. 19 przejazd ulicą Chrobrego został odblokowany.

MN

8 KOMENTARZE

 1. Jak znam życie, to pani pasażerka być może GŁOŚNO pouczała kierowcę jak ma jeździć. Słyszałem, że żony ZAWSZE TAK ROBIĄ😕

  Stąd nie dziwota, że dachował. A JESZCZE dodatkowo- przy takiej pogodzie o zawał nie trudno.😕 Emocje plus pogoda robią swoje

 2. Jak na „dziadków”wydaje mi się że jechali trochę za szybko skoro auto dachowało,szczęście że nic poważnego się nie stało.Dziadkowie wioząc dzieci(wnuki lub dzieci znajomych)zachowajcie szczególną ostrożność na drodze.Czuwaj!

  • Takie cycki, jak ten piszący komentarz powyżej, powinni jeżdzić pod nadzorem osób starszych, doświadczonych. Najwięcej wypadków powodują właśnie oni. Wydaje im się że nadal siedzą przed konsolą i prawa fizyki ich nie obowiązują. Poczytaj i porównaj młody cwaniaczku spod znaku arturou kto powoduje najwięcej wypadków, a dopiero potem, po zastanowieniu i po konsultacji z kimś bardziej rozgarniętym, coś ewentualnie napisz na forum.

  • Należy bezwzględnie zabronić kierowania pojazdami mechanicznym osobom w przedziale wieku 18 – 25 lat. Dramatycznie wysoka liczba wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Albo obowiązkowe testy (co 1/2 roku) psychologiczne lub / i psychotechniczne.

 3. Jak zwykle. Nieogarnięty tytuł na łamach kk24. Tak nieogarnięty jak w przypadku kolizji rowerzysty z dzieckiem, na ścieżce rowerowej. Tytul sugerował że to wina rowerzysty, tylko dlatego że był pod wpływem, mimo że prawidłowo jechał ścieżką.
  Teraz tytuł dumnie ogłasza że w samochodzie który dachował byli dziadkowie i tróka dzieci. I już są głupkowate reakcje młodych wspanialców w typie dziadkowie powinni przestać jeżdzić ( w domyśle prowadzić samochód). Tytuły newsów na kk24 są na poziomie tytułu z okazji zwycięstwa polskiej drużyny w piłce kopanej nad Izraelem. Dumnie wtedy pisano o pogromie, co wywołało dość powszechne oburzenie na świecie.

Skomentuj