Samochód wypadł z drogi i wylądował w lesie. Poszkodowana młoda kobieta. Służby na miejscu

7

Wypadek na drodze Cisowa-Kuźniczki. Kobieta kierująca fiatem straciła panowanie nad kierownicą i wypadła z drogi.

Do tego zdarzenia doszło w sobotę po godz. 14. Kobieta kierująca fiatem 500, tuż za Cisową, prawdopodobnie najpierw uderzyła w krawężnik, następnie zjechała do lasu. Tam auto się zatrzymało.

Na miejscu interweniują straży, policjanci i zespół ratownictwa medycznego. Kobieta trafiła do karetki. Możliwe utrudnienia w ruchu.

7 KOMENTARZE

  1. Dlaczego z tej drogi wypadają auta osobowe(duża prędkość?)a NIE duże tiry lub ciężarówki,odp.za szybko jadą auta osobowe!!!Ja tą drogą jeżdżę kilkadziesiąt razy w ciągu tygodnia autem osobowym i widzę jacy kierowcy mnie mijają,i ci mają problem z tą drogą! A pisanie o wąskiej drodze to głupoty aby się usprawiedliwić,jak tak by było to dlaczego są wypadki na autostradach lub szerokich arteriach.Trzeba jechać jak nakazuje znak drogowy!!!

  2. Samochód poślizgnął się na mokrej powierzchni. Kobieta prowadząca pojazd próbowała opanować samochód wielokrotnie , prędkość samochodu nie więcej niż 60-80km /h ( byłam świadkiem wypadku ) poczym samochód uderzył w krawężnik skutkiem tego koziołkował i zatrzymał się w lesie . Wyszła sama z samochodu z obrażeniami . Zanim ktoś wystawił ten post ,mógł się dowiedzieć jak ta sytuacja wyglądała , niż pisząc 1/4 prawdy

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj