Samochód wjechał w rodzinę na przejściu dla pieszych. Kierowca zbiegł z miejsca

10

Wypadek miał miejsce po godzinie 18 na ulicy Łukasiewicza, niedaleko śluzy Koźle. Kierowca samochodu osobowego potrącił trzy osoby na oznakowanym przejściu, po czym zbiegł z miejsca.

Poszkodowani zostali rodzice z 4-letnią córką. Po udzieleniu im pierwszej pomocy, cała trójka została zabrana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci i strażacy, trwają poszukiwania sprawcy, który najprawdopodobniej poruszał się granatowym volkswagenem. Na czas prowadzonych działań występują utrudnienia w postaci ruchu wahadłowego.

Policjanci apelują o pomoc wszystkie osoby, które mogą posiadać informację co do zdarzenia i sprawcy potrącenia. Kontakt z komisariatem w Koźlu pod numerem 77 863 44 03 lub numer alarmowy 112.

10 KOMENTARZE

 1. Policjanci niech się wezmą w końcu do roboty, wystarczy przejrzeć monitoringi w strategicznych miejscach na skrzyżowaniach itp. a nie czekać aż ktoś im poda na tacy dane osobowe sprawcy.

 2. Mam nadzieję, że nic poważnego się tym osobom nie stało. Ale tak na marginesie to wydaje mi się, że czytałem na tym portalu coś na temat zwiększonej ilości patroli Policji. Właśnie dzisiaj. Ponoć Policja jakąś akcję ma, coś z ochroną, niechronionych użytkowników ruchu. A tu cicho, nikt nic nie widział, Policja prosi świadków, itd. To gdzie Ci stróże są. Chyba, że już zaczęła się ta fala odejść na emeryturę. Coś nie działa ten system, nie dobrze, oj nie dobrze.

 3. Coś ta ulica Łukasiewicza ostatnio jest jakaś feralna. Bo coraz częściej zdarzają się tam różne wypadki. 😕

  Inna sprawa, że ten czwartek był jakiś fatalny, chyba w całym Kędzierzynie-Koźlu. 😳
  W całym mieście przez niemal cały dzień był wielki ruch samochodowy i dosyć sporo osób na ulicach. I wszyscy gdzieś tam się spieszyli. A tym bardziej pogoda też była momentami jakaś wręcz ekstremalna.🥴

  Ale mają rację @Andrzej i @mieszkaniec, że coś nasi stróże prawa jakby nie wiedzieli na czym polega ich służba. Bo złapanie tego sprawcy nie powinno być chyba zbyt skomplikowane – przy obecnej technice i monitoringu miejskim.🙄

  Chyba że ten monitoring miejski w miasteczku NIEmożliwości, to tylko pic na wodę fotomontaż😎

 4. Przestańcie już krytykować Policję w naszym mieście.Mam nadzieję że Policjanci tego nie czytają bo takie durne teksty to mogą zniechęcić do pracy.
  Co nie pasuje? Kędzierzyn-Koźle jest bardzo bezpiecznym miastem.
  Przejdźcie się np. po Katowicach nocą to pobicie i rabunek macie pewny.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj