Samochód przejechał po mężczyźnie leżącym na drodze. 36-latek zmarł na miejscu

5

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś około godziny 1.30 w Naczęsławicach (gmina Pawłowiczki). Nie żyje 36-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Mężczyzna z nieznanych jak na razie przyczyn leżał na drodze między Naczęsławicami a Grodziskiem (gmina Pawłowiczki). Kierująca osobowym volkswagenem 25-letnia mieszkanka powiatu prudnickiego nie dostrzegła go w ciemności i najechała na 36-latka.

W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

5 KOMENTARZE

    • Bez obrazy ale chyba jesteś nie dzisiejszy . Gdy kierowca nie zawinił a jest pod wpływem alkoholu to w świetle prawa jest winny . Tu w tym przypadku ten co leżał zawinił ( prawdo podobnie bo trzeba sprawdzić czy był pod wpływem alkoholu jak napisałeś ) ale naszym Panom policjantom jest łatwiej próbować udowodnić winę temu co żyje i jest trzeźwy ( też trzeba sprawdzić ) bo poniesie wszystkie koszty i statystyka pójdzie w górę .
      Oczywiście to tak dla sprostowania i czysto teoretycznie

  1. Zła widoczność = zero prędkości. Hamulec do dechy i koniec.
    1996 r. miałem identyczną sytuację. Ja żyje i mam czyste sumienie, a co robi obecnie ten pijaczek któremu w nocy kołdry na asfalcie zabrakło nie wiem. Żal mi kierowcy tego wypadku i rodziny 36-łatka. Traumy nie da się wykasować.

Skomentuj