Sala pękała w szwach. Patryk Jaki wsparł w kampanii Janusza Kowalskiego i Bogdana Tomaszka. WIDEO

38

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków młodego  pokolenia, były wiceminister sprawiedliwości, a obecnie europoseł, spotkał się mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla oraz wsparł w kampanii Janusza Kowalskiego i Bogdana Tomaszka. Sala pękała w szwach, nie wszyscy się zmieścili. W spotkaniu uczestniczyło ponad 150 osób. Relacja:

38 KOMENTARZE

 1. Po wizytach różnych dziwaków w końcu jacyś normalni ludzie, którzy nie gadają światowymi sloganami ale po ludzku i konkretnie.
  A choć nie jestem fanem PIS to nie widzę nikogo lepszego do rządzenia Polską, macie mój głos.

  • Czy łamanie konstytucji oraz prawa ( dla przykładu przypomnę : bezprawne połączenie gmin z Dobrzenia do Opola – robota pana Jakiego) niszczenie szkół, sądów, służby zdrowia , samorządów, policja, wojsko ( to nie tylko instytucje ale przede wszystkim ludzie, którzy tam pracują ) szczucie na siebie obywateli, obarczanie dodatkowymi podatkami przedsiębiorców itd itd. Według ciebie można nazwać najlepszym rządzeniem POLSKI. GRATULUJĘ WYBORU .

   • Rozumiem, że piszesz o poprzedniej władzy PO-PSL? Może jeszcze dodaj kłamstwa o niepodnoszeniu wieku emerytalnego i afery hazardową, paliwową i wiele innych. No i ta pogarda, kamieni kupa, dorzynanie watahy i strzelanie do kaczek.

    • Facet to wszystko dotyczy PiSu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     Milion drzew posadzone? Nie? To leć z łopatą do lasu i zrób wszystko, żeby znów nie okazało się, że Mateusz kłamał.

   • Panie „Poniedziałek” – właśnie takie slogany miałem na myśli, że niby „wszystko zniszczone” itp. same nieszczęścia…
    O szczuciu na siebie obywateli już nie wspomnę bo każdy kto ma oczy widział jak różne formacje tuskowców i 5 kolumny biegały po ulicach i wzniecały nienawiść – a to co się dzieje obecnie w internecie przekracza wszelkie granice przyzwoitości: plucie, wyzwiska, ośmieszanie, groźby – myślicie, że ludzie to kupią i dopuszczą takich fanatycznych nienawistników do władzy?
    Zapomnijcie, Polacy wybiorą normalność, czyli PIS a te wasze szaleństwa skończą się tak szybko jak skończy się nakradziona kasa.
    I tyle w temacie.

 2. Nie macie szans w Kędzierzynie-Koźlu, dumnym mieście polskich patriotów. Nie dla PiS, nie dla niszczenia państwa, nie dla afer, nie dla niszczenia demokracji.

 3. Kiedy tylko widzę lub słyszę Patryka Jakiego, przypomina mi się serial „Kariera Nikodema Dyzmy” z Romanem Wilhelmim w roli głównej.

  • Roman Wilhelmi to był aktor wspaniały nie stawiałbym go w pobliżu p. Patryka. Bo twn to taki Nikoś Dyzma, współczeany karierowicz.

 4. Jak na razie nam wiadomo to Tomaszek i i Duda dotychczas byli w PiS, a może zdaje się, że coś się im pomieszało. Co oni robią na spotkaniu kanapowej Solidarnej Polski. Może Tomaszek i Duda są już w ich formacji i szukają poparcia ze strony dobrze zbudowanych osobników z manualnym argumentem w ręce. Ciekawe co na to szefowa wojewódzka PiS i członkowie z tej partii?

 5. Bez przesady z tym Dyzma nie jestem jego fanem ale to kim by był Wałęsa nie jestem za żadna partia ale myślę że dla zwykłych ludzi robią więcej ciekawi mnie ta druga kadencja czy zostaną przy tym kursie. Pan Tomaszem chyba już był senatorem z AWS jak wprowadzano te cztery reformy

  • Twoim jedynym osiągnięciem jest napisany tutaj paszkwil, a p. Patryka Jakiego kolejnym sukcesem jest wybór do europarlamentu.
   Pomyśl tylko o jego miesięcznym wynagrodzeniu i emeryturze po zakończeniu kadencji.

 6. to byl teatr jednego aktora, Jaki gadał i gadał, chciał nadrobić spóźnienie, Kowalski mówił parę minut, no i jeszcze Tomaszek. O ile Jaki mówił ładnie, z częstymi powtórkami, to po Tomaszku widać już wiek postemerytalny (mylił się, miał kłopoty z gramatyką), a co najważniejsze zapomniał dodać, że za czasów „złej zmiany” był doradcą ds gospodarczych prezydenta Wantuły i miał duży wpływ na sprawy w mieście możliwości. Cały tłum mógł zadać tylko 3-4 pytania i wziąć sobie po cukierku. I to było by na tyle.

 7. Coś mi się widzi, że za stołem prezydialnym siedzi Sadłowski. Może się mylę, jeśli nie to co on tam robi i po co się ludziom na oczy pokazuje. W Azotach pokazał co potrafi, do dziś go wspominają. Szykuje się dobra zmiana z lokalnymi liderami na czele. Po wielkości i ilości banerów widać jaki mają pęd do dobrej zmiany.

 8. A niby czemu Wantuła ma być w oczywisty sposób traktowany pejoratywnie. Ja uważam, że zrobił wiele dobrego. A z likwidacją szkół (która była oczywista) trochę się zaplątał w kwestie formalne i terminy.
  Tomaszkowe doradzanie Wantule to nie ujma.

  • Ja nie napisalem nic „pejoratywnego” o Wantule. Widocznie sam exsenator się tego wstydzi, no bo dlaczego nigdzie nie wspomina o tym kilkuletnim „epizodzie”? Oczywiście, że tomaszkowe doradzanie to nie ujma dla Wantuly.

  • Diana jest znana z tego, że jest spod znaku ryb, a ludzie spod znaku ryb nie myją nóg i trolują wszystkich w autobusach.

   • Nie narażaj się synek wypisywaniem tych bzdetów. Jeżeli chodzi ci o to żeby było o tobie głośno, to już to osiągnąłeś i daj sobie spokój, bo nie chciałbyś spotkania z osobami którymi pomiatasz.

  • Się zgadzam, większego szkodnika i nieudacznika nie było, do tego mial zastępców i doradcow jeszcze gorszych od siebie. Jeden z wielu hamulcowych tego grajdołu.

 9. Gazu nie kupować od Putina ale węgla importuje sie więcej niż wcześniej…. hahahaha
  Tomaszek to kandydat geriatrii kandydat bez planu jedynie żale do Tuska i PO. 4 lata przy korycie a złodzieje z PO nie rozliczeni. Kiedy będą aresztowania.? Kabaret.

 10. A gadanie Tomaszka o miliardach już oderwane od rzeczywistosci. Fajnie posłuchać Anglia nie dostanie mld to będą do wzięcia. Polska wykorzystuje 1% z 100mld. Kwiatki dnia. Weź kandydacie nie spożywaj tyłu zabutelkowanych procentów, a nam będzie się żyło lepij.

 11. Tyle narodu się zebrało, że sala popekała. I to w szwach. Może naród przybyły myślał, że będą naszą kasę rozdawać przybyłym. A tu d… zimna. Sama agitka była.

  • „mirek” poczytaj sobie gazetę gdzie ktoś zadał pytanko ministrowi i minister powiedział, że sprawa portu to
   sprawa bezpieczeństwa państwa.
   Coś słabo jesteś myślący. Pytaj prezydent miasta, może coś więcej na ten temat wie i ci powie?

 12. jak ja jechałem już na Chrobrego w Koźlu doświadczyłem przemocy psychicznej przez kierowcy który jechał z naprzeciwka migając mi światłami i adresował niecenzuralne rzeczy w moim kierunku oraz groźby . Tak samo na światłach osoby jadące czarnym Volvo podobna sytuacja nękania . Ja czekam aż jeszcze paparazzi mi zaczną fotki robić podczas jazdy i filmować jak się będę pojawiać . Ja mam takie przesłanie to osoby która teraz w niedzielę na ul Chrobrego w Koźlu to chyba SUV był nie wiem migała mi światłami uśmiechała się szyderczo w moim kierunku i pokazywała nie będę powtarzać co niech sobie stuknie w tępa łeb. Ja też mam kamerkę więc pokazywanie niecenzuralnych rzeczy jest karalne . Mam to nagrane jak mi światłami migasz . To było w niedzielę

 13. A czy Każdy kto jest przeciw PiS musi być za PO?
  Zycie podrożało , idą nasze pieniądze na lewo i prawo,kupowanie elektoratu za kasę! Damy Wam! Ale to są pieniądze które sami wypracowaliśmy.Inni nie pracują,bo po co jak PiS da. A co da? Pieniądze z naszych podatków .Oni nie mają ,oni nas ograbią i dadzą innym.
  bajeczka dla rozluźnienia
  https://www.youtube.com/watch?v=DuCgpOgkZ0g

Skomentuj