Sabina Nowosielska ma koronawirusa. Prezydent miasta jest w izolacji i pracuje zdalnie

39

Prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska poinformowała, że jest zakażona koronawirusem.

Informację o zakażeniu prezydent Kędzierzyna-Koźla przekazała poprzez swoje oficjalne konto na Facebooku.

– Dziś otrzymałam pozytywny wynik testu na koronawirusa. Przez następne kilkanaście dni będę przebywać w izolacji domowej. Czuję się na tyle dobrze, że mogę pracować zdalnie. Jestem w stałym kontakcie z zastępcami oraz współpracownikami. Liczę na szybki powrót do zdrowia. Apeluję do wszystkich Mieszkańców: dbajcie o siebie – napisała Sabina Nowosielska.

39 KOMENTARZE

 1. Prezydent miasta możliwości ma Korona Wirusa.
  Nie możliwe !!!
  Jak to ?
  Jaki wirus ?
  POKO twierdzi: nie ma żadnego Korona Wirusa !!!
  Kwarantanna trwa 10 dni. Dosłownie 10 dni.
  Twierdzi kilkanaście dni, czyli w przedziale od 11 do 19.
  Czyżby efekt spacerów i biegania, nie patrząc na przestrzeganie obostrzeń przed COVID-19.
  Miłego odpoczynku w zaciszu domowym.

  • Test pcr pokazuje różne wirusy, koronawirus jest jak grypa której nie ma… Pani rezydent juz ma wymówkę jak i inni rządzący… zachecam do zapoznania się z dr. Simone Gold. Albo z naszymi nie przekupionymi lekarzami. Szczepionka i tak wam nie pomoże bo bedziecie się musieli non stop szczepić, maski juz pewnie z nami zostaną, dystans i izolacja. Takiego czegoś chcecie dla swoich dzieci? Wierzycie kłamcom co od dekad was okłamują z tv bo dali 500zl a tamci nie? Szanujcie się…

  • Janusz ogarnij się, toż to twój idol Mateuszek M stwierdził, że cowida już nie ma i nie należy się go bać. Zapomniałeś już kto i jak cię agitował na wybory. Żeli nie pamiętasz to zapytaj Grażynkę, ona ma lepszą pamięć od ciebie.

  • ZUS w jednym z artykułów KK24 narzekał na znaczny wzrost chorych psychicznie. https://kk24.pl/znaczny-wzrost-liczby-zaswiadczen-i-chorobowych-powodowanych-zaburzeniami-psychicznymi/ Po waszych wypowiedziach można stwierdzić że to racja. Wzajemnie epitety ale żadnej konstruktywnej wypowiedzi. Jedynie przetoczone nie sprawdzone fakty jakiegoś szalonego naukowca. Podkreślam żaden Polski polityk nie był by w stanie wytworzyć jakiegoś virusa by zdominować społeczeństwo. Politycy bez tego was robią w konia i to z PIS oraz PO. A wy jak małe dzieci dajecie się wodzić im za nos do tego kłócicie się jak w piaskownicy. Ogarnijcie się bo to nie żarty! To że większość z was nie miała z tym styczności to dziękujcie Panu Bogu. To dziadostwo zaatakowało cały świat i jeśli wspólnymi siłami nic z tym nie zrobimy część populacji w końcu wyginie. Przypomnijcie sobie historie gdzie populacja ludzka była dziesiątkowana różnymi choróbstwami (dżuma, cholera itd). I to już nie chodzi czy ktoś stworzył ten virus i w jakim celu czy został on naturalnie… Tu chodzi o nas i naszych bliskich i do cholery niech to do was dotrze !

   • Inwestycja może i lepsza. W zamiarze. Ale kiepsko wykonana. Na każdej wyremontowanej ulicy można znaleźć masę niedoróbek. A jakość położonej nawierzchni
    po dwutygodniowej zimie, podkreślają i uwypuklają występujące masowe dziury na dziurze.
    A kasa poszła. W mediach ogłoszono ile to kosztowało, więc wszystko klapuje.

     • @Grania observer a Obserwator to dwie różne osoby na tym profilu. Odnośnie twojego komentarza tak składa się, że Pani Burmistrz ma wpływ na jakość odbioru wykonania inwestycji.

     • To w takim przypadku na co ma wpływ _ tylko tam gdzie dają nagrody i wyróżnienia. Marna wręcz tragicznie zarządzajæca miastem nieudaczniczka

 2. Pani Nowosielska proszę się w trybie pilnym zająć dziurą na ulicy Wyzwolenia którą nie tak dawno budowano dziura wielkości Ameryki a może czekamy aż ktoś się zabije na tej dzurce. Jest chyba gwarancja na tą drogę proszę więc wykonawcę odpowiednio pogonić.Czy jak wszystko ma Pani to daleko ….

 3. Mania Frania skorpion i jeszcze wiele innych, musisz mieć strasznie nudne życie, albo mnóstwo kompleksów. Współczuję 😪

  • Co ci jest Bania? Znalazła się gwiazda forum i wizjonerka, ta co się nie nudzi. Jeszcze pewnie szklaną kulę ma i wszystko o każdym wie. Śmiechu warte. Kompleks to masz chyba pustej makówki, sądząc po tych wypocinach. Współczuć to możesz sobie, że błądzisz.

Skomentuj