Są wyniki zbiórki WOŚP w Kędzierzynie-Koźlu. Kwota jest zbliżona do ubiegłorocznego wyniku

5

Kędzierzyńsko-kozielski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumował wyniki zbiórki prowadzonej w mieście podczas 26. finału imprezy.

Jak co roku, podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach Kędzierzyna-Koźla aż roiło się od wolontariuszy, którzy za wrzucenie datku do puszki obdarowywali mieszkańców czerwonymi serduszkami. Efektem ich starań było zebranie 53 560 złotych i 96 groszy. To nieznacznie mniej od wyniku uzyskanego w ubiegłym roku, kiedy to kędzierzynianie przekazali na rzecz orkiestry ponad 60 tysięcy złotych.

5 KOMENTARZE

 1. „Nieznaczna kwota” 7 tysięcy złotych… Niektórzy pracują prawie 5 miesięcy na taką kasę! I pomijam już fakt że spadek o prawie 12% (czyli nieco mniej niż 1/8) to wcale nie jest „zbliżony wynik” – to jest po prostu spadek. Żadne eufemizmy tego nie zmienią. No ale cóż, mniej mieszkańców to i wynik mniejszy…

  • raczej ludziom otwierają się oczy – gdzie trafia kasa zbierana na zimnie przez dzieci.
   też skończyłem z karmieniem „pana Jurka”, jego żony i tego całego „doktora” – wolę dawać na Caritas.

  • oo patrzcie ludzie, tak wygląda wpis podręcznikowej lewicowej fanatyczki, czyli inwektywy i bluzgi …
   A przecież sam pan „Jurek” nie ukrywa finansów, i wiadomo ile milionów poszło na pensje, na zakup nieruchomości, samochodów, na igrzyska narkomańskie..
   Że już nie wspomnę o tych mrówkach i melonach..

Skomentuj